MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Pekingské zprávy (reportér Feng Qi) 8. května se reportér dozvěděl, že za účelem urychlení vysoké kvality a vyváženého rozvoje povinného vzdělávání a integraci městských a venkovských oblastí nedávno dosáhlo finančního ministerstva 158,2 miliardy juanů, V průběhu předchozího roku se zvýšila o 2,3 miliardy juanů a vedla a podporovalo lokality, aby se dále upevnilo místní konsolidaci, zlepšuje sjednocení měst a venkova a záruční vzdělávání pro financování povinného vzdělávání pro venkovské oblasti.
Prvním je zlepšit životní dotaci pro studenty v rodinných ekonomických potížích.Od jarního semestru roku 2024 byly schváleny národní základní standardy pro domácí hospodářské potíže.Očekává se, že více než 20 milionů studentů po celé zemi obdrží živé dotace.
Druhým je zvýšení dotací pro opravy budov venkovských škol.Od roku 2024 se zvýšil počet standardů dotace a výpočtu pro jednotkovou oblast budov venkovských škol a východní centrální region se zvýšil z 800 juanů/metru čtverečních na 1100 juanů/metrů čtverečních a západní region má byly zvýšeny z 900 juanů/metru čtverečních na 1200 juanů/metru čtverečních a náležitě zvyšuje standardy zásluh, jako jsou vysoká studená a vysoká nadmořská nadmořská výška, je lepší pro uspokojení poptávky po oprav a odolnosti proti zemětřesení ve školních budovách ve venkovských školách.
Třetí je podpora zrychlení nedostatků a slabých stránek.Doplněním cen podpořete lokalizované dotace na dotace na venkovské učitele a urychlí zlepšení podmínek provozu školy ve venkovských internátních školách.
V dalším kroku ministerstvo financí dynamicky upraví a zlepší politiky a opatření v souladu s novou situací a novými požadavky, neustále zvyšuje investice a podporuje a vede místa k urychlení vysoké kvality a vyváženého rozvoje povinného vzdělávání a integrace městských a venkovských oblastí.
Upravit Miao Chenxia
Školní pár Liu Baoqing
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey