MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

„Data ukazují, že 90%typů pozemkových ekosystémů mé země a 74%národní ochrany klíčových zvířat a rostlinných skupin bylo účinně chráněno. Skupina vzácných zvířat, jako jsou pandas a tibetské antilopy, dosahuje„ downgrade “.

22. května, na 2024 mezinárodní biologické rozmanitosti denní reklamní akce, Huang Runqiu, ministr ekologie a životního prostředí, vytvořil následovně ve svém projevu.

Huang Runqiu přednesl řeč na místě události každého reportéra Li Biao

Huang Runqiu představil, že průzkum změn v ekologickém stavu od roku 2015 do roku 2020 ukázal, že celková stabilita čínského ekosystému byla neustále optimalizována a kvalita přírodních ekosystémů se nadále zlepšovala. který překročil podíl nízkých rozdílů poprvé.

„Pokračujeme ve zlepšování předpisů a systémů a výrazně zlepšujeme úroveň ochrany biologické rozmanitosti.“Propagujte založení přírodního ochranného pozemního systému národními parky a zříďte první dávku pěti národních parků.Pokračujte v posilování průzkumu, monitorování a hodnocení biologické rozmanitosti a organizujte průzkum zdrojů ekosystémů, průzkum zdrojů druhů a různé sčítání lidu zdrojů.Posílejte centrální inspektor ochrany životního prostředí, proveďte přirozenou ochranu „zeleného štítu“ po dobu 7 po sobě jdoucích let, abyste posílili dohled, a přísně zakročili proti nelegálním zločinům, které ničí biologickou rozmanitost.

Stojí za zmínku, že na začátku tohoto roku, po zasedání koordinačního mechanismu státní rady pro posílení práce na ochranu biologické rozmanitosti, ministerstvo ekologického prostředí předložilo a zveřejnilo „Čínský plán ochrany biologické rozmanitosti a strategické akční plán (2023 2023“ – 2030 – 2030 ) podle cíle čínské ochrany biologické rozmanitosti v novém období a „Kunmeng Framework“ („Kunming -Montreal Global Biological Diversity Framework“), objasňuje cíl čínské biologické rozmanitosti 2030 a cíl 2035. Nová cesta. Nová cesta. ochrana biologické rozmanitosti je otevřena.

Related Post

MLS Football Jersey