MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Učitel Li Yanmei byl původně učitelem základní školy Yuanxuan v okrese Huadu v Guangzhou City po příchodu v roce 2023, který byl aktivně propagován Skutečná situace vzdělávání, přidávání cihel k vysoce kvalitnímu rozvoji pudingu vzdělávání.
Li Yanmei dává studentům třídu tělesné výchovy.
Na hřišti experimentální školy Siyuanů v Pingding County je jedinečná sportovní třída.Ve třídě učební obsah čínské disciplíny pana Li Yanmeiho „odletěl na Luding Bridge“, aby zvýšil zájem zájmu studentů začleněním metody výuky sportovních her, aby se dosáhlo „tělesné výchovy a integrace“.„Agilní kruh je vykonávat naši agilní. V lekci dnes vím, že United and Cooperative s mými spolužáky se mohou dostat na konec.“ Při hraní her se hodně naučte. “
V srpnu 2023, když jsem poprvé dorazil na experimentální školu Siyuan, zjistil, že zde není mnoho tříd. Škola pro provádění nového tématu, tj. Křížové -disciplinární téma s tématem založeným na téma, které zahrnuje výuku sportu, což dětem umožňuje prohloubit hru prostřednictvím sportovních her porozumění znalostem disciplíny.
Instrujte lekce studentů tělesné výchovy.
Nejen to, než před příchodem Li Yanmei, byly spolupracovány základní školu a juniorské středoškolské hry, což mělo za následek několik projektů na základní škole a nízké účasti.Po porozumění této situaci Li Yanmei nezávisle vyjádřil sportovní setkání základních škol a přidal mnoho kolektivních sportů, z nichž prospívají dětem s fyzickým a duševním zdravím, aby se na ni mohl každý student účastnit a vydat vlnu „slunečních sportovních sportu“.
V knihkupectví experimentální školy Siyuan v Pingding County, pan Li Yanmei, komunikoval s Yang Xiaofen, učitelkou čtvrté třídy školy, aby ji vedla, jak lépe vést své spolužáky, aby procvičovali přeskočení a přípravu na soutěž.Příchod Li Yanmei přinesl Sunshine a štěstí do experimentální školy v okrese Pingding Siyuan.„Když učitelka Li zjistila, že naše velká třída musí být perfektní, dobrovolně převzala odpovědnost za uspořádání velkých třídních cvičení. Po dne co den byla velká třída třídy dokonalejší a výraznější. Zároveň pan Li také spojil pro integraci „pěti vzdělávání“ tělesné výchovy a komplexního školení studentů.
Organizujte učitele škol, aby prováděli výukové semináře.
Dnes se metoda výuky tematického výuky interdisciplinárních disciplín stala charakteristikou výuky tělesné výchovy v Siyuanské škole, aby lépe aplikovala metodu výuky na skutečné výuku, Li Yanmei také provedl „PI min min a Wu Xiaodan a další S učiteli okresu sportů PI Min a Wu Xiaodan. Březen.
Li Yanmei řekl: „Každá disciplína bude integrována, aby inspirovala děti, aby přemýšlely o tom, jak by se tato akce měla provádět dobře, spíše než je jednoduše učit.“
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey