MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

LeBron James se v pondělí večer zapsal do historie NBA, když překonal Kareema Abdula-Jabbara jako hráče s nejvíce odehranými minutami v historii ligy, včetně play off. James dosáhl milníku během prohry Los Angeles Lakers 138:94 s Philadelphií 76ers.

Po 30 minutách hry James posunul svou kariéru na 66 320 minut, čímž překonal dosavadní rekord Abdula-Jabbara 66 297. Tento výkon je důkazem Jamesovy pozoruhodné dlouhověkosti a odolnosti, protože hrál na elitní úrovni téměř dvě desetiletí.

LeBron James překonal rekord Kareema Abdula-Jabbara v počtu odehraných minut v historii NBA

Navzdory historickému milníku se James na hřišti proti Sixers trápil a skončil s 18 body, pěti asistencemi, jednou krádeží a jedním blokem. Je pozoruhodné, že James nedokázal zachytit odraz ve hře poprvé od 2. listopadu 2010.

Jamesova neschopnost odskočit byla vzácným jevem, protože do hry vstupoval s průměrem 8,0 doskoků na zápas. Naposledy se mu nepodařilo zachytit odraz před více než deseti lety a s nulovým doskokem skončil jen třikrát ve své kariéře.

Zatímco Jamesův výkon proti Sixers byl netypický, nesnižuje to význam jeho rekordního úspěchu. James během své kariéry neustále prokazoval svou schopnost podávat vysoké výkony a jeho dlouhověkost nemá mezi hráči NBA obdoby.

Lakers však budou potřebovat od Jamese více, pokud doufají, že se odrazí od prohry s Sixers. Ve středu se utkají s Detroit Pistons a chtějí se vrátit na trať a zajistit si tolik potřebné vítězství.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey