MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Během dovolené „1. května“ se konala na styčné stanici lidové stanice lidové kongresu komerční účetní školy v oblasti komerční účetní školy „Station+School“.

Propojení „Stand+School“ z Banjingyuan Road Street

Z střední školy v Šanghaji Datong Middle School, Šanghajská komerční účetní škola, Šanghajská střední škola, Šanghajský občanský úřad LIDA Střední škola, Šanghaj Datong Junior High School, Šanghajský cizí jazyk Univerzita přidružená základní škola, Shangwai-huangpu cizí škola, Huangpu Okres Lotus Pond Kindergarten , Xiling First Mateřské školky a Qixi Road mateřská škola, včetně 10 škol (parků), zástupců zástupců, kongresu okresních lidí, sekretářů, ředitelů a učitelů páteře atd., Aby interpretovali politiku zápisu pro obyvatele, odpovídali na pochybnosti do tváří v tvář a do tváře a na pochybnosti a do tváří Požádejte o vzdělání.

„V roce 2024 je politika zápisu do mateřské školy, mladá propagace, Xiao Shengchu a časný vzestup?“ Péče rodičů na místě události, uvedení publicity a výstavních rad, vydávání pokynů pro politiku zápisu, zápis a kázání, na pokyny pro učení … Každý bod a více formulářů měly odpovědět na horká místa, obtíže a pochybnosti o obyvatele .

Podle Xia Lingxie, sekretářka pracovního výboru strany Banjingyuan Road Street a ředitelka lidového kongresu Kongresu lidu, „Lidová styčná stanice“ v Banjingyuan Road Street se nachází v Shanghai Commercial Accounting School. Organizace účastnící se práce NPC.V současné době provádí pracovní výbor pro kongresy ulice tematické aktivity „reprezentativního vývoje s vysokou kvalitou“.

V budoucnu se styčná stanice Národního lidového kongresu bude spoléhat na výhody ne -heritage korálkové národní kulturní dědické základny komerční účetní školy, integruje charakteristiky vzdělání a lékařských zdrojů semi -Patella a vytvoří zlepšení a vylepšuje zlepšení Stanice ve dvou aspektech z budování značky a efektivity a používejte různé formy v různých formách, které provádějí hlubokou kontaktní stanici.

Zdroj rukopisu:„Huangpu People“ WeChat Public Account

Myslím, že článek je dobrý,Stačí kliknout na „Hledání“ ↓

Related Post

MLS Football Jersey