MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Po dlouhou dobu mají vybavení a technologie tradiční výroby v mé zemi určitou mezeru mezi Evropou a Spojenými státy, ale se vzestupem umělé inteligence se rozvoj domácího zdravotnického vybavení a novým výzkumem a vývojem nových léčiv uvádí nový Skladby a nové příležitosti.

Za účelem lepšího provádění výzkumu a vývoje a uplatňování vědeckého a technologického rozvoje inteligentních strategií zdraví a biologických informací a technologického rozvoje a průmyslového rozvoje, podporuje inteligentní zdraví a biologické informace a související oblasti, sponzorovaná společností China Automation Society, Fujian Provinciální nemocnice pro zdraví matek a dětí, pořádaná dětskou nemocnicí Fujian, Katedra automatizace univerzity TsinghuaKonference inteligentních a biologických informací 3. ČínyOtevřeno ve Fuzhou.

Lin Xueluo, člen skupiny strany a místopředseda Fujianské provinční vědy a technologické asociace, předseda Výboru pro odbornou a biologickou informaci, předseda konference, předseda konference a profesor automatizace. Univerzita Tsinghua, provinční nemocnice pro matku a zdraví dětí, ministr provinční dětské nemocnice Zhang Zhengmian, provinční děti vedoucí odborníky, jako je Guo Weiwei, výkonný děkan nemocnice a příslušné učence z mnoha známých univerzit po celé zemi se zúčastnily zahajovacího obřadu zahajování. .

Slavnostním zahájením předsedal Gu Ge, sekretářka -Obecná výboru pro odborné a biologické informační výboru pro čínskou automatizační společnost a tajemník strany Katedry automatizace univerzity Tsinghua.

V současné době je ekonomika mé země klíčovým obdobím přeměny z růstu s vysokou rychlostí na vysoce kvalitní rozvoj.

V hlavní zprávě o slavnostním zahájení Xu Zongben, akademik Xi’an Jiaotong University, poukázal na to, že,Více než 80%radioterapeutického vybavení mé země, MRI, PET-CT a dalších špičkových zdravotnických zařízení je vážně závislé na dovozu a rozvoj technologie AI způsobil, že naše zdravotnické vybavení inteligentní a lokalizovalo.

Gu Jin věří, že stále existuje mnoho prostoru pro zlepšení v lékařských klinických a akademických kruzích v mechanismech, řízení a diskurzních systémech.Vědci, kteří se zapojují do automatizace a základní teoretický výzkum, musí také ukotvit klinickým lékařstvím.První konference také vedla odborníky na automatizaci, aby kolektivně vstoupili do nemocnice, aby diskutovali o vývoji, Zvláštní nastavení druhého pobočky v 5. 4. North North Hospital Fujianské mateřské a dětské nemocnice (Fujian provinční porodnictví a gynekologická nemocnice).


Related Post

MLS Football Jersey