MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Aby bylo možné stimulovat zájem dětí v jurisdikci, kultivovat svou dobrou fyzickou zdatnost, zatímco lépe propagovat výměny mezi rodiči -dítě nedávno, komunitní celní pracovní výbor Xingpu v průmyslovém parku Suzhou a kulturní servisní středisko Qingyi spustilo “ Rodič -Child komunistická strana Happy Sports s „zábavným sportovním setkáním, sdílejte krásný rodič -Čas dítěte.

Tyto zábavné sporty budou vybaveny zábavnými housenkami, házením disků, duhovými překročením řeky a trojúhelníkovým dítětem.Před zahájením hry profesionální trenéři vysvětlili pravidla a bezpečnostní opatření pro všechny a otevřeli se horkými a horkými hrami jako otevřením zahřívání účastníků.

Během zábavných metrik jezdilo děti a rodiče na Conterpillar rekvizity a běžely na konec, což způsobilo, že publikum smích a fandění; Scéna na vyvrcholení a rodiče a děti tvrdě pracovali a spolupracovali na dokončení každého pohybu.Po soutěži se děti diskutovaly o sobě a byly stále ohromeny.

Uvádí se, že v tomto sportovním setkání se zúčastnilo více než 100 obyvatel. komunikovat a komunikovat kromě konkurence.

Toto sportovní setkání rodičů -Child nejen poskytlo obyvatelům příležitost cvičit a relaxovat, ale také vytvořila platformu pro komunikaci mezi rodinami a sousedy, což zlepšilo soudržnost obyvatel komunity.V dalším kroku bude komunita Xingpu nadále provádět různé formy kulturních a sportovních aktivit, obohatit amatérský život obyvatel a vybudovat zdravou, šťastnou, civilizovanou a harmonickou komunitu.

Related Post

MLS Football Jersey