MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

 Spoléhání se na Pekingskou univerzitu (Nan Guo Yanyuan), spoléhající se na Pekingskou univerzitu a na základě Shenzhen, se postupně stala výzkumným mezinárodním kampusem, který zakořenil v Shenzhenu. mezinárodní standardy.Škola prostředí je jednou z pěti hlavních vysokých škol Shenzhen Graduate School of Peking University. atd.

 Abychom umožnili vynikajícím vysokoškolským studentům po celé zemi porozumět mezinárodní špičkové dynamice prostředí a energetických disciplín a propagovat výměny a interakce mezi vysokoškolskými studenty a výzkumnými skupinami pro postgraduální instruktory, uspořádáme v červenci vynikající událost letního tábora v červenci 6-9, 2024. Bohatá akademická zkušenost a praxe.Specifické uspořádání je následující:

 1. Čas aktivity

 6.-9. Července 2024

 2. Obsah události

 Akademické přednášky, studentské fóra, diskuse o učiteli -stupnity atd.

 Zatřetí, harmonogram

7-6 (sobota) Zpráva táborníků 7-7 (Zhou Tian) Vítejte na sympoziu o učitelích a studentech dřívějších učení 7-8 (pondělí) Skupina Camperova skupinová verbální zpráva (táborníci se točili kolem tématu výzkumu, výsledky výzkumu verbálně prohlášení nebo myšlení) Učitelé a sdružení přátelství 7-9 (úterý) Certifikát závěrečné kampaně/aktivity

 Začtvrté, požádejte o kvalifikaci

 1. Třetí třída životního prostředí, hydrologie, biologie, chemie, počítačů, materiálů a dalších velkých společností v oblasti vědy a inženýrství (čerstvé absolventy v roce 2025);

 2. Dobré známky, Love Scientific Research, mají velký zájem o problémy s environmentálním a energií;

 3. Vynikající kvalita, poctivost a důvěryhodnost, žádné špatné záznamy;

 4. Anglická úroveň je lepší;

 5. Preferováni jsou osoby s příslušnými zkušenostmi s vědeckým výzkumem nebo publikováním výsledků vědeckého výzkumu.

 5. Aplikační materiály

 1. Formulář žádosti o letní tábor.Přihlaste se do „Systému deklarace letního tábora“ (https://camp.pkusz.edu.cn/index.php?m=see), vyplňte různé osobní údaje, pošlete a vytiskněte registrační formulář po přezkumu každého přezkumu každého projekt, podepsal jsem potvrzení podpisu;

 2. Originální přepisy v bakalářské fázi (musí být vyraženy oficiální pečetí úřadu školních akademických záležitostí)

 3. Osobní prohlášení+Dopis doporučení odborníka (šablonu lze stáhnout v systému žádosti o letní tábor, musí být podepsán a potvrzen odborníkem/odborníkem)

 4. Další akademické materiály: Fotokopie článků, kopírování souvisejících anglických přepisů atd.

 5. Naskenujte výše uvedené materiály aplikací do dokumentu PDF (ne více než 20 metrů) a nahrajte je do příslušenství systému registrace.

 6. Čas aplikace

 1. Termín online prohlášení: 15. června 2024 (sobota)

 7. Přezkum a přijetí

 Naše nemocnice bude přijata podle informací o žádosti žadatele a přijímací práce skončí 22. června 2024.Konečný seznam letních táborů bude vyhlášen na domovské stránce School of Environment and Energy (http://see.pkusz.edu.cn/) kolem 22. června.

 8. Počet přijetí

 60 lidí.

 Devět, náklady na aktivitu

 Tento letní tábor neúčtuje žádné poplatky.Vybrané ubytování v provozu.Během akce byly pojistné náklady uspořádány rovnoměrně a zaplaceny během akce.

 10. Opatření

 1. Po registraci vyžaduje karavan, aby se všechny činnosti účastnily letního tábora během celého procesu;

 2. Pokud zjistíte, že aplikační materiály mají nepravdivé komponenty, to znamená, zrušte všechny zájmy získané žadatelem a zachovávejte právo na sledování.

 11. Konzultační skupina pro registraci letního tábora

 Skupina QQ: Skupina 1: 904019675;Přidejte metodu ověření skupiny: „Název+Registrační směr+škola“, upravte název podle dalšího ověření po vstupu do skupiny.

 Dvanáct, kontaktní informace

 Učitel Zhang 0755-26035300

 E-mail: [email protected]

Škola prostředí a energie na Pekingské univerzitě

Related Post

MLS Football Jersey