MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Potraviny, které se objevují pod jakýmkoli čočkou, pokud střelci potřebují, aby vypadali lákavě, skutečný a v dokonalém stavu, požádali stylistu potravin, aby pomohl hodně zaneprázdnit.

Příklad při přidání šálku piva do nějaké mýdlové vody, která prodlouží proces zmizení pěny a lépe se podívá; Sýr, kartáč na okraji švu k okraji švu; .

Ve filmových a televizních dramat není výroba jídla „vypadat dobře“ jediným úkolem stylistů potravin.Lidé vždy musí jíst.

Li Wanrong je tchajwanský stylista potravin, který vstoupil do Hollywoodu.Na hororové scéně obdržela požadavky na „výrobu jedlého mozku“.

Neexistuje žádný předchozí příklad.Mojk a bílkoviny je třeba oddělit v rozruhovém přenosu, takže po přidání červené řepné šťávy bude vypadat spíše jako „krve bloky“. 

V podobných tématech je „Hannibal“ typičtějším příkladem.Stylistka potravin Janice Poon musela studovat, jak vyrábět jídla podobná „lidskému masu“, a ona byla sama vegetariánem.

Odmítla ostatní, aby ji nechali „jít online, aby pochopili lidi s jídlem“Naučil jsem se spoustu znalostí o anatomii a pak stejně jako Frankenstein dohromady dal dohromady různé maso a kosti.

Nakonec udělala telecí tele na „lidské tele“ a napodobovala lidské zbraně s Parmou Ham.

Jídlo, které vyrábí lidi v normální stravě, je jednoduše vynálezem a tvorbou.A to je skutečně jedna z práce, že modelování potravin je nesmírně náročné a může plnou hru své představivosti.

Například, co bude jíst ve 3000 nl?(Bude v té době někdo?)Pokud neexistuje vědecký popis prvků potravin ve sci -fi filmových a televizních dramatech, může být možné si představit jejich stav a vkus.

Chris Oliver, stylista potravin v „Aegis Agent“, si představuje, že jídlo jako lepkavá jedlá tekutina aAby vyhovovala stravovacím potřebám různých herců, také vytvořila veganskou, bez cukru, bez lepku, bez lepku a taktické gumy viskózní kapalinu … pečlivé a promyšlené.

A zdálo se, že je jakýmsi intimním šéfkuchařem, který by mohl udělat hodně chutných.

Z výše uvedeného příkladuStylista potravin vypadá spíše jako zvláštní efekt vizážistku jídlaPoužijte běžné materiály k výrobě „kuchyně“, která v našich životech stěží vidí nebo dokonce přemýšlí.

Ve skutečnosti však jakékoli jídlo, které se objevuje ve filmu, mohlo být předáno divizí ve tvaru jídla, aniž by to věděla.

 

Když film filmu vyžaduje velké množství jídla, aby se vytvořil pozadí, a nepotřebuje žádnou postavu, aby je mohl jíst, fotograf bude hledat mistra, který vyrábí simulační potraviny.

Některá společnosti nebo nezávislá studia specializující se na simulační jídlo také zobrazí dobré potravinové rekvizity předem, aby si lidé mohli objednat ve velkém množství.

Lisa Friedman se naučila umění, když byla ve škole, a také milovala vaření a pečení.

Velké množství potravin v těchto filmech se může podrobně lišit, ale kreativní proces se řídí určitými standardy:Zákazník pro ni nejprve pošle vzorek skutečného jídla, aby vytvořil formy, aby určil velikost a tvar.Při modelování Lisa také simuluje barvu nejblíže skutečnému jídlu současně.

Simulační potraviny jsou obvykle vyrobeny z pěny a gumy.Po nalití materiálů do formy se pěna zvětší jako koláče a musí jim zabránit v přetékání.Určete tvar a rozdrtejte zvláštní část pomocí stroje, abyste čekali, až uschnou.

Všechny tyto série kroků jsou trochu jako to, co pracovník potřebuje dokončit, a zdá se, že nemá nic společného s jídlem.Dále začne Lisa „Dot Stone do zlata“.S uměleckými dovednostmi obnoví materiály v ruce do nejrealističtějšího stavu -pokud chcete koláče, natočí dort na tento tvar.

Další simulovaný výrobce potravin Brenda Chapman za posledních 20 let za posledních 20 let vydělal asi 3 miliony dolarů.„Jídlo“, které vyrobila, se objevilo v mnoha filmových a televizních dílech.

Například scéna restaurace „Glee (Happy Choir)“ je plná potravinových rekvizit Brenda.

Režisér chce koktejl, horkou čokoládu a banánovou svatnou generaci a nemůže to být úplně stejné.Brenda by měla požádat o různé modely „zcela nového“, „poloviny z nich“ a „téměř světlo“, aby při střelbě změnila rekvizity.

Nevěděla ani, kdy se na obrazovce objeví jídlo, které vyrobila,:Simulační dezertní objednávky, které jsou vůbec ohromeny, a najednou, když zapnete televizi jednoho dne, můžete vidět;Když však posádka „Thunder“ koupila koblihy ve výši 500 $, ale protože žádná z postav ve filmu nešla v obchodě s koblihou, byla v pozadí úplně „utopena“ (obchod s cílem uvnitř).

Nyní je stav simulovaného jídla ve filmových a televizních dramatech postupně nahrazen skutečnými potravinami, které lze importovat.

To se také odráží v potravinářských reklamách. „Buďte loajální k jídlu“ a snažte se nedělat.

Potraviny ve filmových a televizních dramatech obvykle nejsou tak dobrá jako hvězda v reklamě.Jsou to jen pomocné skripty, které pomáhají hercům vstoupit do dramatu.

Ale i nejběžnější jídlo, pokud dokážete prorazit různé podmínky střelby, nechte herci mít s sebou větší interakci, samozřejmě to nebude lepší.

 

Letní náboženská oslava ve filmu „Night Summer Night“ umožňuje stylistce potravin Zoe Hegedus maximalizovat jeho vysoké standardy a představivost jídla.

Režisér měl v té době pouze jeden dietní požadavky na velkou stranu: musí to být pravdaPodstataProto je kromě „máslového kostela“ na dlouhém jídelním stole jedním z mála „pseudo“ vyrobených z sádry, zbytek jídla si může být jisti, že herci si mohou být jisti a splnit věkovou a regionální kulturu zápletka. 

Hrdinka Dani musí při oslavě spolknout sumci s odporem.Byl to jen krátký výstřel, ale to přimělo zaměstnance posádky na rybu.

Pozadí filmu se odehrává ve Švédsku -země, která může snadno najít vhodné sumce.Ve skutečném výstřelu procházel Maďarsko Zoe Herapus téměř všechny obchody a trhy, ale zjistily pouze kouřové a nakládané hotové výrobky.

Posádka se konečně rozhodla přepravovat 20 krabic sumců z Francie.Ryby neměly trny, ale držely hlavu a ocas.Po sedmi nebo osmi pokusech dostali všichni výsledky, které chtěli.

Ve skutečnosti může být Zoe vůbec ukradena a používat uzené ryby na maďarském trhu nebo si vyrábět falešnou rybu s jinými materiály.

Může to však být také kvůli kluzkým a „dokonalým“ francouzským dováženým sumcem a herec Florence Pugh, který hraje hrdinku, ukáže na jeho tváři velmi skutečný hrozný výraz. 

Pro tuto švédskou hostinu v polovině se Zoe také pečela více než 100 koláčů, připravila 200 skutečných žloutků a 50 falešných žloutků z pomerančů a manga:Protože skutečný žloutka se brzy za horkého počasí vyschne a mnoho herců je alergických na žloutek.

V severských receptech se chřest často objevuje při různých zvláštních příležitostech.Tým Zoe provedl hodně výzkumu a konečně se rozhodl postavit na stole asparagusovou věž.

Z tohoto hlediskaDobrým stylistkou potravin musí být nejen imaginativní šéfkuchař, odborník na výživu, který věnuje pozornost detailům, ale musí být také umělcem, který zná porovnávání barev a efekty čočky.

Nebo se zdá, že to není problém říci, že jsou to kouzelník, který hraje s jídlem -ale může to být králík, který je vyřazen z klobouku, možná je vydáno s jiným masem nebo dokonce pěnou. 

Text_yini |

Related Post

MLS Football Jersey