MLS Football Jersey
Po. Kvě 20th, 2024
„Pokud jdete dolů po schodech na nákup jídla, můžete měřit krevní tlak, měřit hladinu cukru v krvi a nemusíte se zarovnat, žádné přeplněné a zdravotní sestru pro zdravotní vedení. Okres provádí zdravou sebeobranu v „mobilním zdravotním domě“ a zmínil se o „mobilním zdravém domě“ před domem.
Začátkem roku 2024, s cílem komplexně zlepšit zdravou životní úroveň obyvatel v městské oblasti a vykonávat dobrou práci základních služeb veřejného zdraví v komunitě, je komunita Kangleyuan založena na mřížce se zaměřením na vytvoření cíle sloužit „ Jeden starý a jeden mladý „slouží komunitě a propagace výstavby„ mobilní zdravé chaty “, podporující výchovu ke zdraví do tisíců domácností, neustále zlepšoval úroveň zdravotní gramotnosti obyvatel a získal vysoké uznání obyvatel.
Li Yao, sekretářka a ředitelka Community Community Committee, představila reportéra z Shanxi Evening News, že „Mobile Healthy House“ je týmem pro komunitní stanici pro komunitu Kangleyuan s týmem dobrovolníků mobilních služeb pro obyvatele Zdravotní poradenská služba „dveří“, aby se zvýšila pozornost a povědomí obyvatel pro zdraví.Obsah služeb zahrnuje hlavně kontrolu zdraví, zdravotní konzultace, kázání zdraví, podpis rodinného lékaře a založení zdravotních souborů.“Největší vlastností zdravé chaty je být schopen se pohybovat a ne držet se bodu, kam jít.“
„Strýček Zhang, pije jsi nedávno tiše? Krevní tlak nebyl v posledních několika dnech dobře kontrolován. Kromě užívání léku včas musíte opustit alkohol a kouř. Před obytnou budovou Komunita, sestra „Mobile Health“ trpělivě provádí pár věd o zdraví pro obyvatele.
Na scéně viděli reportéři Shanxi Evening News, že „mobilní zdravý dům“ také zřídil odbornou platformu sezení a pravidelně pozval odborníky, aby po ušetření na scénu ušetřili čas a čas na výchovu ke zdraví. .„Obvykle jsou tito slavní lékaři v nemocnici. Jdu na sestavení, abych zkontroloval a je to problematické. Je to jen zřídka. Nyní mohou někteří odborníci jít do mobilní zdravé chaty, aby kázali. Paní Zhangová, paní Zhangová, Diabetes.
Stojí za zmínku, že aby umožnili obyvatelům s nepohodlnými akcemi využívat tuto službu, zaměstnanci komunity také přinesli nástroj výšky a hmotnosti, hladinu cukru v krvi a krevní tlak do komunity a domovy obyvatel.Obyvatelé se mohou měřit nebo se zaregistrovat na měření -podle situace.„Po zaznamenávání údajů vydá sestry rezidentům na základě sebehodnocení obyvatel, poskytnout zdravotní pokyny a poslání a včas zadat včas. Shanxi Evening News Reporter.
Až dosud byla komunita Kangleyuan „Mobile Healthys House“ pro více než 500 obyvatel vylepšena a vylepšila elektronické zdraví.
„V dalším kroku se komunita Kangleyuan zaměří na obsluhu starých a zvláštních skupin komunity, dále propaguje výstavbu„ mobilního zdraví “a poskytne více lidem blízké a pohodlnější zdravotní služby, aby vyhovovaly rostoucím zdravotním potřebám Z masí zároveň provádějte řadu série dobrovolnických služeb, které doprovázejí zdraví a kvalitu životů obyvatel.
Shanxi Evening News Reporter Li Ting
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey