MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Večer 22. ve Španělsku Madridu se konal slavnostní ceremoniál Lawrence World Sports Awards.Srbská tenisová superhvězda Jiao Kecci získala cenu Best Men’s Athlete Award za páté a španělské ženské fotbalisty Bondmarti získalo cenu Best Women’s Athlete Award.
Jiaokovic získal předtím čtyřikrát cenu Lawrence Best Male Athlete Award.V tomto výběru vyhrál vynikající výkon tří mistrovství Grand Slam v Austrálii, French Open a US Open v roce 2023, který porazil fotbalové celebrity, Harland, mistr světa F1 Westpan a další.Současně také svázal rekord stanovený Federerem a stal se jedním z nejvíce sportovců v historii Lawrence Awards.
Na tiskové konferenci po slavnostním ceremoniálu Jiao Kovich (36) uvedl, že podle jeho názoru byl ještě mladý a byl plný nadšení pro pokračování v boji proti tenisovému soudu příští rok.Na druhou stranu se však v této sezoně rozhodl odstoupit od Asociace mužských tenisů (ATP), protože musí „připravit tělo na French Open, Wimbledon, olympijské hry a Open USA“ jsou pro mě pro mě.
Srbci také potvrdili, že získání zlaté medaile na pařížských olympijských hrách letos v létě je jedním z jeho největších cílů.“Myslím, že je to možné. Vždy byste měli věřit, že všechno v životě je možné.“
Španělský hráč Bondmarti, který vyhrál Golden Globe na mistrovství světa žen 2023, získal cenu Best Women Athlete Award.Fotbalový tým World Cup Champion Spanish Womenův cenu roku získal nejlepší cenu týmu.
Belins, který hrál za tým La Liga Real Madrid, porazil čínské plavce Qin Haikai, který je známý jako „Frog King“, a získal nejlepší průlomovou cenu roku.Belins, 20, se připojil k Real Madrid minulé léto.
Kromě toho americké gymnastky Simon Bayer získaly cenu Best Comeback Award, 14 -let -studova australského skateboardisty Alsha Tru získala cenu Best Extreme Athlete Athlete Award a cenou za nejlepšího postiženého sportovce byl holandský hráč Dide Der Grot vyhrál.
Cena Lawrence World Sports byla založena v roce 2000. Je to jedna z nejvlivnějších cen ve světovém sportu.Každý rok hlasovalo více než 1 000 sportovních médií pro kandidáty a Mezinárodní olympijský výbor nominoval na cenu za nejlepší postižené osoby.O každé ceně rozhodli členové Světového sportovního institutu Lawrence.(Xie Yizhi)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey