MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Od 25. do 26. do 26. tématu jedenáctá babička sportovní a volnočasová sezóna (stanice Jiangsu Donghai) a druhého zasedání provincie Jiangsu, s tématem „Fu Ru Emperorova ekologická rekreační půda, vitalita, zlý zánik“ Sezóna pro zážitek z sportu a volného času se konala v Qungsonglingově Forest Park v Donghai County, přitahovala mnoho venkovních sportovních nadšenců ze tří provincií a jednoho města.
V posledních letech použil okres Donghai národní demonstrační zónu jako národní demonstrační oblast cestovního ruchu a vytvořil vzorec rozvoje cestovního ruchu při nákupu krystalů, zdraví horkého jara, výběru venkova a ekologické cestovní ruch.Cílem uspořádání této akce je také ukázat všechny účastníky činnosti a nadšence venkovních sportu, aby ukázali image „ekologické, inovace, technologie“ městské vitality a bohaté zdroje sportovního cestovního ruchu ve východní Číně moře.
Jako hlavní zážitek z tohoto webu, Donghai County Qingongling Forest Park, který byl úspěšně vybrán v 2023 Boutique Tourist Delistické destinaci Yangtze River Delta Boutique a typický případ scény spotřebu v provincii Jiangsu v roce 2023, ukázal jeho ekologické a krásné a krásné Ekologie a krásná scenérie pod jarním dnem.Nejenže je celková plocha lesní farmy 45 000 MU, ale míra lesního pokrytí je více než 85%. Jaro s více než 2 000 metrů pod zemí.Kromě toho existuje více než 300 lesních krajinných jarních pokojů, 150 hvězdných prázdných stanů a také bezplatné projekty, jako jsou venkovní dětské parky, čisté červené podzim, bezpokoší parky. Když plavba, posuvná tráva a bruslení přinesly radost, také vykonávali svá těla a posílili jejich kosti.
Kromě krásného lesního parku Qingsongling je „První město světa“ také jedním ze zlatých znaků východního moře východní Číny.Během akce vešli účastníci do města East Sea Crystal na severní straně malebné oblasti Xishuanghu pod světlem světla, oslnivé křišťálové šperky zářily, což přimělo lidi, aby lidé bědovali v postoji qianzhuangu a Mimořádné vytvoření přírody.Podle zpráv je na světě slavný mořský krystal ve východním Číně. země, s křemíkovou čistotou 99,99%.V září 2016 udělila Světová rada pro řemeslná základna titul „World Crystal Capital“ ve východním Číně.
Ve srovnání s přirozenou krajinou a minerály v kraji přitahovala dlouhá historie Donghai County pozornost účastníků.Yushan v kraji je nejvyšší vrchol kraje Donghai a je také místem, kde byl císař Shun ve starověku.V roce 2022 investoval okres Donghai přes 900 milionů juanů a provedl obnovení ekologie Yushanu.Od nynějška byla první fáze malebné oblasti Yushan, která má nový vzhled, pro veřejnost.Lidé mohou chodit po promenádě, užívat si nádherné shody hor, zelené borovice a starověké budovy a cítit historickou a kulturní atmosféru.
V posledních letech okres Donghai důkladně zavedl strategii „sportovní síly“ a „zdravé Číny“, shromáždil vývojový model „Sports+Tourism“ a implementoval projekt sportovních dávek.Současně kraj také aktivně zkoumal nový model vývoje „Sports+Tourism“, stimuloval nadšení mas pro sporty a zaměřil se na podporu rozvoje sportovního a volného sportovního průmyslu v oblasti delta řeky Yangtze River a vytvoření a Dobře -známý venkovní sportovní a volný sportovní destinace.
Yangtze Evening News/Zi Niu novinář Huang Xiyin
Školní pár Xu Yan
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey