MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
19. května je 34. Národní den postižených a mnoho lidí se zaměřuje na zvláštní skupinu studentů se zdravotním postižením.Jsou nešťastné, vrozené nebo získané, jsou slepí, hluchí a jejich končetiny jsou opět štěstí; osud.
Nedávno na první vysokoškolské vysokoškolské studenty postižené vysokoškolské studenty, Binzhou Medical College, Feng Hao, hlavní vysokoškolská vysoká škola, představila svůj vysokoškolský život reportérům.
V multimediální učebně reportér viděl, že Feng Hao mohl počítač použít k používání počítače s funkcí hlasové asistence a přečíst si jej prostřednictvím slepé řeči a knihy.Prostřednictvím softwaru pro čtení obrazovky se v tuto chvíli pohrával s klávesnicí.
„Bariéra školy -bez ohledu na to, aby naše studium a život poskytovala velké pohodlí.“Má rád sport, zejména věnuje pozornost hře.Kromě toho se také zaměřuje na projevy, psaní poezie atd. A získal se svými profesionálními prvními známkami „čínskou univerzitní studentskou hvězdu“ a třikrát v řadě získal národní stipendium.
„Mohu hrdě říci, že mohu udělat všechno kromě toho, že to nevidím.“ Hluboko v jeho srdci.
Xu Wen je akademický mentor Feng Hao. srdce.Xu Wen řekl.
V dnešní době Xu Wen věnuje zvláštní pozornost pocitu měření s touto skupinou dětí a je jednoznačné v pravidlech a systémech neutrality a systému ve třídě.
„Studenti zdravotnictví zdravotně postižení převzali iniciativu a nechtějí se s nimi zacházet se zvláštními. Proto kromě výcvikových metod, kromě zvažování fyziologických překážek, jim nejen pomáháme pomáhat, ale také jim prospívat. Gong Xuemei. , zástupce tajemníka strany strany pro speciální vzdělávání a rehabilitační vysokou školu v Binzhou Medical College po ukončení studia, představený reportérům.
在 滨州 医学院 采访 , 记者 看到 , 特殊 学生 的 生活 空间 相对 独立 , 楼 教室 、 图书馆 、 所 、 食堂 、 专用 专用 浴室 , , , , , , , , , 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 、 Je přijata design bez bariéry; škola také zřídila speciální rehabilitační fond a mnoho studentů podstoupilo rehabilitační operaci a zahodila holku, která ho doprovázela déle než deset let.
Vzhledem k různému, současně musíte vytvořit také „stejné“ prostředí.V procesu výuky nebudou se zdravotně postižení vysokoškolští studenti léčeni speciálně při literárních představeních, sportovních setkáních a aktivitách přátelství, ale účastní se toho jako ostatní studenti v průběhu učení učebních osnov; Studenti sluchové postihy Ostatní studenti se zdravotním postižením jsou smícháni v obecných třídách a užívají si stejné vzdělání.
„V průběhu let škola tvrdě pracovala na prozkoumání školních nápady založených na škole a integruje ducha„ benevolence “rovnosti, účasti, integrace a sdílení do všech aspektů vzdělávání, řízení a služby. 2. Učení a Užitečný model tréninku na talenty. Pro vysokoškolské vzdělání v mé zemi. “Cui Baohua, sekretářka stranického výboru pro speciální vzdělávání a rehabilitační vysoká škola v Binzhou Medical College, představila, že v tomto modelu prochází koncept integrace. Společná otevřená platforma mohou skutečně rozumět a rozumět sobě, a více si mohou lépe porozumět.
Právě teď Binzhou Medical College Medical, Science, Gong, Management, vzdělávání a další disciplíny postupně dosahují plného pokrytí najatého studenty se zdravotním postižením.Po absolvování Binzhou Medical College se se zdravotním postižením stali v oblasti lékařského a vědeckého výzkumu.
„V binnii je koncept integrace zdravotně postižených integrován do celého kampusu .Když mluvil o plánování kariéry, byl velmi přesvědčen: „Motivaci mi dali Motivaci. Na druhou stranu učitel.
(Volkswagen Daily · Volkswagen News Client Reportér Dong Qing Yang Xiuping)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey