MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

GOLDEN STATE, Kalifornie – Absence Draymonda Greena zanechala v šatně Golden State Warriors prázdnotu, ale Tracy Jackson-Davis si na hřišti krade show. Bývalý hráč Indiany Hoosier naplno využívá zvýšeného herního času a fanoušci si toho všímají.

Začátkem tohoto týdne zaznamenal Jackson-Davis 10 bodů a 13 doskoků za 29 minut hry, což je jeho první double-double v kariéře. Jeho efektivní střelba 5 ze 7 hrála klíčovou roli při vítězství Warriors nad Boston Celtics 132:126 v prodloužení.

Jackson Davis je králem show: nováček Golden State Warriors září při Greenově absenci

Skutečně působivé je, že vliv Jacksona Davise přesahuje rámec statistik. Snadno zaplnil mezeru v obraně po Greenovi, zakončil třemi bloky a prokázal svou rychlost dobře umístěnou asistencí. Díky svému přirozenému citu pro hru a plynulé práci s míčem se stal bezproblémovým rozšířením útoku Warriors bez zbytečných obratů.

Publikum Golden State skandovalo „Nováček roku!“ pro Jacksona Davise.“ Tento řev se ukázal být důkazem jeho působivého vzestupu. Rychle si udělal jméno a svou důslednou a tvrdou hrou vyzval předsezónní favority, jako byli Victor Winebanyama a Chet Holmgren.

Zatímco Greenovo vůdcovství a obranné schopnosti nám stále velmi chybí, Jackson Davies dokázal, že je plně schopen zaskočit. Jeho rychlá přizpůsobivost, efektivní styl hry a nepopiratelná energie jsou pro fanoušky Warriors důvodem k oslavě. Ať už Tracy Jackson-Davis získá titul nováčka roku, nebo ne, zanechá v týmu Golden State Warriors a v celé NBA výraznou stopu.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey