MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Odpoledne 17. dubna na kultivační základně vesnice Caojiazhuang, město Dangwu, okresu Huaxi, město Guiyang, plné fazolí tancovaných větrem a brzy bylo vyrobeno asi 2 000 liber Husou.Nedaleko odtud, skupina mladých vysokoškolských studentů, kteří pořádají koše, tkané tašky a další nástroje, pečlivě vybírají plné ovoce.
Tato skupina mladých vysokoškolských studentů pochází z Guiyang School of Information Technology.V současné době je to jarní sklizeň.Vesničané z vesnice Caojiazhuang stáli na učiteli Tianyu a trpělivě vysvětlili proces výsadby a zákon o růstu Hu Dou a učili dovednosti Hu Dou.
Wang Tianpeng, první sekretář vesnice ve vesnici Caojiazhuang, řekl: „Pracovní síla v naší vesnici je relativně malá. Nedávno je Hu Dou je doba sbírání zlata. Nahoru, ale opravdu nám to pomohlo zaneprázdnit. “
Rozumí se, že od roku 2021 spolupracovala Guiyang Information and Technology College s vesnicí Caojiazhuang na poskytování zpravodajské a technické podpory vesnici, ale často také poskytuje dobrovolné asistenční činnosti.
V minulém roce hrál Guiyang Institute of Information Technology profesionální charakteristiku a zdroje učitelů v kombinaci se skutečným rozvojem průmyslového rozvoje Caojiazhuangu, „TAILOR -DE“ Online prodeje pro Caojiazhuang Village a použili platformu E -Commerce. Být místním zemědělským produktem „živá kapela“ akcie “pomáhá vesnici na E -Commerce„ Express “a dosáhnout zemědělského příjmu ke zvýšení příjmů.Zároveň škola také využila příležitosti na pomoc zemědělcům a zemědělcům ve vesnici Caojiazhuang jako příležitost povzbudit studenty, aby se aktivně účastnili přední linie výroby a života, vytvořili hodnotu v práci a dosáhli sebe.
Wang Wenxue, učitel, který se této akce účastní, uvedl, že třída pro tuto stranu a třída práce v oblasti práce při přivedla studenty z učebny na pole, aby mohli hluboce cítit obtížnost práce, a tím více porozumět obtížnosti rodičů. Není to snadné, jedná se o „vydatný“ ideologický vzdělávací kurz.
Uvádí se, že v budoucnu bude Institut informačních technologií Guiyang nadále prohloubit spojení a spolupráci s Caojiazhuang Village a Huawu Village. Praktické kurzy budou prováděny do talentu.
Guizhou Daily Tinyan News Reportér Yuan Hang
Upravit Luo Qiuhong
Shi Yunhua ve druhém pokusu
Tři zkoušky Yue Zhen
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey