MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Dne 19. dubna pokrývá státu Tyedon veřejné zdraví a zdravé obchodování Open Index Index Index Securities Investment Investment Fund’s Initiative Connection Fund zveřejnil první čtvrtletí zprávy 2024.Během vykazovaného období fondu byla ztráta 176 400 juanů a velikost fondu na konci období byla 19,1118 milionu juanů.

Zpráva ukazuje, že srovnávací benchmark je procentním bodem.

Index veřejného zdraví a zdraví národní bezpečnosti byl připraven a publikován společností Shenzhen Securities Information Co., Ltd ..

Poměr investice fondu do cílového ETF není nižší než 90%čisté hodnoty aktiv fondu. být zaplacen.Fond poskytl 95%a 5%váhy národního indexu veřejného zdraví a zdraví burzy a současnou míru vkladu RMB (po -daxi) národní burzy a finančních institucí.Proto může benchmark srovnání výkonnosti odrážet vlastnosti příjmů z rizika fondu skutečným a objektivním způsobem.

V budoucnu, pokud cílový index nesplňuje požadavky (s výjimkou faktorů, které vytvářejí cílový index, který nesplňuje požadavky kvůli změnám v přípravě indexu ceny složky), odchod z Agentura pro přípravu indexu se musí od deseti pracovních dnů, informovat o čínské regulační komisi pro cenné papíry a navrhnout řešení, jako je nahrazení cílového indexu fondu, metoda konverze, sloučení s jinými fondy nebo ukončení smluv o fondu atd. A za svolání smluv o fondech a smluvními fondy. Do 6 měsíců.

Během přípravy a uvolňování agentury pro přípravu indexu, aby se zastavil cílový index, bude správce fondu udržovat fond investiční provoz fondu v souladu se zásadou zájmů držitele akcií fondu poskytnutý nedávným obchodním dnem poskytnutým Agentura pro přípravu indexu.) Porovnání trendů:

Od účinnosti smlouvy o fondu, míru růstu kumulativní čisté hodnoty fondu a srovnání změn v referenčním výnosu porovnání s porovnáním výkonu se stejným obdobím stejného období

Od účinnosti smlouvy o fondu, míru růstu kumulativní čisté hodnoty fondu a srovnání změn v referenčním výnosu porovnání s porovnáním výkonu se stejným obdobím stejného období

Pokud jde o investiční portfolia, ke konci vykazovaného období bylo dosaženo podílu investic do investice.

Konkrétně je prvních deset těžkých zásob držených fondem.

Strategie investic do fondu a analýza provozu během vykazovacího období a makroekonomické aspekty, charakteristiky ekonomické transformace v prvním čtvrtletí.Zástupci tradičních oddělení, jako je nemovitost, jsou nadále upravováni, infrastruktura pokračuje v charakteristice makro růstu, ale mikromicro -Debt tlak.Exportní oddělení však těžilo z lepší celkové prosperity zahraniční poptávky a výrobní PMI se také v březnu vrátila nad 50 let.Spotřeba ukazuje obecné vlastnosti jarního festivalu a po jarním festivalu a je třeba dodržovat kontinuitu.

Pokud jde o akciové trhy, z pohledu celkového výkonu různých indexů, v prvním čtvrtletí roku 2024, index burzy v Šanghaji vzrostl o 2,23%, CSI 300 vzrostl o 3,10%, index GEM klesl o 3,87%, Heng Seng klesl, Heng Seng, Heng Seng Komplexní index klesl o 3,19%, o 7,62%.Trh A -Share nejprve klesl a poté stoupal. , a elektronika hodně klesla.

Related Post

MLS Football Jersey