MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Večer 19. dubna se ve venkovském kulturním turistickém festivalu v provincii Hunan (jaro) v roce 2024 a 2024 ve večerní demonstrační výstavní aktivity v údolí Honglian v okrese Honglian Ocenily na jaře. Na jaře na jaře na jaře jaro.Shang Bin, člen skupiny strany a zástupce ředitele provinčního oddělení Hunan pro kulturu a cestovní ruch, oznámil zahájení akce Wei Shuping, člen skupiny strany a zástupce starosty městské vlády Yueyang, uvítal řeč na slavnostním zahájení.

Na místě akce (obrázek organizátora)

Téma „Vášnivá krajina · Pingjiang“ bude hostit provinční oddělení kultury a cestovního ruchu Hunan, Městská vláda Yueyang a kulturní cestovní ruch Yueyang, rozhlasové, filmové a televizní úřad a vláda okresu Pingjiang.Festival pečlivě uspořádal slavnostní zahájení a výstavní aktivity pro demonstrace jarních vesnic, provincie, povýšení, výměnné a spolupráce, kulturní cestovní ruch umožňují venkovské omlazení typické propagační setkání, Honglian Bingzhai Xianxianshan potulovací a novým Xiakem a novým Xiake z Kulturní cestovní ruch „Doporučené zkušenosti a další série aktivit, zahájily na slavnostním zahájení„ venkovskou turistiku v kraji Pingjiang Ecological Drunk Opil Oxygen venkovské turistiky “, která se zaměří na zobrazení venkovské kultury, venkovské krásy, venkovskou turistiku v kraji Pingjiang. „Pingjiang“ venkovská kulturní cestovní akce.

Pingjiang, revoluční čtvrť, je krásné horské město.Zde je přírodní scenérie nádherná, červené vítězství lze vidět všude, kultura modrého inkoustu byla nová a lidové zvyky bez heslech jsou bohaté a barevné. Advanced County Cultural Work „a další pověst.

V posledních letech se Pingjiang County dodržovala rozvojové strategie „cestovního ruchu a prosperujících krajů“, pevně sledovala cestu zeleného rozvoje a zeleného vzestupu, úspěšně vyhlásila jednotku vytvoření národního kulturního průmyslu a integraci cestovního ruchu a Odvětví cestovního ruchu a vytvořená demonstrační zóna národní ekologické civilizace, Národní venkovský revitalizační model Board District, Národní turistická vůdce zóny a národní charakteristické průmyslové aglomerační oblasti se vydaly na cestu transformace a upgrade ze zelené vody a zelených hor na Jinshan Yinshan.V roce 2023 bylo přijato celkem 15,772 milionu turistů, což je nárůst o 81,5%rok -za rok, s celkovým příjmem o 16,242 miliardy juanů, což je nárůst o 85,93%rok -za rok.

Kulturní cestovní ruch hrál „vesnický večer“ a masy šly na jeviště, aby byly „protagonistou“.Noc dočasně klesla a oblohou zazvonila drsná, drsná a hustá „draková loď“, oficiálně odstartovala uzemněná a populární jarní „vesnický večer“.Letos na jaře je „Village Evening“ rozdělen do tří kapitol Performance: Chunxiao, Spring a Chunhui.

Slavnostní podpis (obrázek organizátora)

Odpoledne téhož dne, Pingjiang County a Xiancheng County, Xianning City, Hubei provincie a Xiushui County, Jiujiang City, provincie Jiangxi, společně spustily „Hunan, Hubei a Gannian Yueshu Fushan National Industry a Tourism v typickém případě typickým případem. Propagační setkání zmocnění kulturního cestovního ruchu.Společně vydaly vynikající trasy pro turistiku Tongping XIU Sanxian, podepsaly rozvoj integrace „Tongpingxiu Sanxian County“ · Vzájemné posílání zdroje zákaznického zdroje „Strategická spolupráce“ a podpořila výstavbu nové stránky „ekologického rozvoje„ Tongpingxiu “.

Related Post

MLS Football Jersey