MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Denně Online Online, Hongkong, 26. dubna (reportér Feng Xuezhi) Slavnostní ceremoniál vynikajících volebních cen v Hongkongu 2023 se konal na Hongkongském kongresovém a výstavním centru večer 24 ..Oplocení sportovce Zhang Jialang a plavec, který Shibei znovu vyhrál mužské a ženské hvězdy v hvězdě “a získal tuto čest po dobu 3 po sobě jdoucích let.
Rozumí se, že tato výběrová činnost obdržela celkem 118 nominací od 54 sportovních federací.Mezi nimi je pět míst „vynikajících mužů a atletů“ a ti, kteří získají nejvyšší hlasy, se stanou „hvězdou v hvězdě“.
Zhang Jialang a on Shibei vedl dobře na řadě významných akcí, včetně Hangzhou Asian Games v roce 2023. Mezi nimi vyhrál první medaili mistrovství světa Changchi za čínský Hongkongský tým na mistrovství světa v plavání Fukuoka a vyhrál hangzhou asijské Hry.Kromě toho byli jako „vynikající mužští sportovci“ vybráni Zhu Wenjia, Xu Longyi, Huang Zhenting a Huang Zelin.
Na Asijských hrách Hangzhou získal fotbalový tým mužů fotbalových mužů v hongkongu „Nejlepší sportovní tým“.
Li Jiachao, generální ředitel Hongkongského zvláštního administrativního regionu, na slavnostním předávání cen uvedl, že sportovci v Hongkongu projevovali mimořádnou sílu na mezinárodní sportovní scéně a ukázali světu živě a silný obraz lidí v Hongkongu. hrdost.Řekl, že od nynějška získali sportovci v Hongkongu kvalifikaci 26 pařížských olympijských her a 20 pařížských olympijských olympijských projektů.Vláda zakoupila právo vysílat pařížské olympijské hry a olympijské hry se zdravotním postižením v Hongkongu, která usnadňuje občany v Hongkongu sledovat tuto akci zdarma a rozveselit sportovce. s radostí a jednotou.
Slavnostní ceremoniál cen Hongkongu je hostován Sportovní asociací Hongkongu a olympijským výborem Hongkongské sportovní asociace.Lu Xinningová, zástupce ředitele styčné vlády v Hongkongu, Pan Yundong, zástupce specialisty na ministerstvu zahraničních věcí v Hongkongu, Huo Zhenting,, prezident Hongkongské sportovní asociace a olympijského výboru, a uděleno ocenění -získala ocenění.(přes)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey