MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Nedávno Himalayas a Shanghai Fashion Week společně spustili událost „Montering Magic Capital, Seating Show“.

Jako přední platforma pro sdílení zvuku v domácnosti se Himaláj zavázal ke sdílení obsahu podcastů s vysokou kvalitou.Jako jedna z nejvlivnějších módních akcí v Asii může Šanghajský týden módy každý rok přilákat mnoho návrhářů, lidí a médií.Dvě hlavní platformy nejen vložily novou vitalitu do módního průmyslu, ale také ukázaly kouzlo módy a zvuku.

Během akce Himalayan na platformě pozval mnoho módních a kulturních podcastů, jako je Yisha „Special Fei God“, Xiao Zhu Zhu a sestra Shi z „chatovací pečovatelské domov“Ve formě zvuku sdíleli jedinečnou atmosféru, módní trend, inspiraci návrháře a osobní příběhy a profesionální příběhy.Publikum může využít jejich uši k poslechu módních příběhů a užívat si úžasné kombinace módy a zvuku.

Současně Himaláj také společně spustil „podcast“, setí do srdce lidí s módními značkami „s módními značkami“.V této akci Salon hráči diskutovali o udržitelném rozvoji módy a zvuku, o tom, jak značka rozhlasová stanice lépe zprostředkovala hodnotu značky, jak zvuk vytvořil hlubší emocionální spojení pro módní značky atd. Metody poskytují nové propagandistické nápady a strategie pro módní značky.

Stojí za zmínku, že tato spolupráce také přitahovala pozornost a účast mnoha uživatelů prostřednictvím různých forem, jako je Live Broadcast a Tempion Collection.Tvůrci podcastů na himálajské platformě se aktivně účastnili tématu tématu a ukázali své jedinečné poznatky a nadšení pro módu prostřednictvím zvukových programů na téma módy, sdíleli nejnovější módní informace a populární trendy.

Propojení mezi Himalájem a Šanghajským módním týdnem přineslo nejen nové kolize a integraci do dvou hlavních oblastí módy a podcastů, ale také přinesla nový zážitek publiku a publiku.Kombinace módy a zvuku nejen rozšiřuje kanály módy a publika, ale také vstříkněte novou vitalitu a inspiraci do obsahu podcastu.

V budoucnu se těšíme na další podobné spolupráce a inovativní pokusy, takže zvuk vytváří zajímavější a v důsledku kulturního obsahu.Současně také doufám, že Himaláj může i nadále hrát své výhody v oblasti podcastingu, propagovat popularizaci a rozvoj kultury podcastů a přinést více uživatelům bohaté a rozmanité zkušenosti s zvukovým obsahem.

Related Post

MLS Football Jersey