MLS Football Jersey
Po. Čvn 17th, 2024

Hvězda Los Angeles Clippers James Harden si ve středu večer proti Phoenix Suns obul bordó a zlaté boty Harden Vol. 1. Pocta jeho alma mater, Arizonské státní univerzitě, kde zářil v letech 2007 až 2009, rezonovala celým zápasem Harden byl vyhlášen hráčem roku Pac-10.

Harden uctil Arizonu, boty s podpisem pomohly Clippers vyhrát

Harden, bývalý hráč roku Pac-10 a uznávaný člen prvního týmu All-American, byl ve svých teniskách inspirovaných Sun Devil viditelně plný energie. Vynikal 22 body, pěti doskoky, 11 asistencemi a čtyřmi trojkami, přičemž z pole střílel 53,8 %. Svým výkonem přispěl k venkovnímu vítězství Clippers 131:122, kterým prodloužili svou vítěznou sérii na čtyři zápasy.

Harden se zavázal, že jeho signature bota bude „nejlepší basketbalovou botou dva roky po sobě, bez výjimky“, a toto vydání speciální edice je součástí tohoto závazku. V ikonických teniskách odehrál Harden svůj nejlepší zápas od příchodu do Clippers a dal tak nahlédnout do svého potenciálního vlivu na mistrovské ambice týmu.

I přes nedávný úspěch však Harden i trenér Ty Lue přiznávají, že je stále co zlepšovat. Harden zdůraznil potřebu přizpůsobit se různým obranným schématům: „Ještě jsme na to nepřišli, protože různé týmy nás brání různě. To je pro nás důležité.“ Lue tento názor zopakoval a vyzval svůj tým, aby upřednostňoval „správné přihrávky a správnou hru“.

Ve 28 zápasech s Clippers měl Harden průměr 17,7 bodu, 4,8 doskoku, 8,1 asistence a 1,4 krádeže na zápas, čímž přispěl k 18 výhrám a 10 prohrám Clippers. Otázka nyní zní: dokáže si veteránské trio Harden, Kawhi Leonard a Paul George udržet fyzickou odolnost po celou sezonu?

V současné době se Clippers vezou na vlně poháněné Hardenovými ofenzivními schopnostmi a jeho spojením s mateřskou univerzitou. Bude zajímavé sledovat, zda se jim podaří udržet tuto dynamiku a přetavit ji v mistrovský úspěch po celý zbytek sezony NBA.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey