MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Obránce Liverpoolu Trent Alexander-Arnold na začátku týdne naznačil, že úspěch Tréninkový dres Manchester City možná pro jeho příznivce neznamenala tolik jako trofeje Liverpoolu pro jeho. Před víkendovým zápasem City-Liverpool Erling Haaland zdůraznil, že Liverpool si nebyl vědom toho, jak se cítil, když vyhrál treble, jako Haaland v minulé sezóně.

Útočník Manchesteru City Erling Haaland reagoval na Trenta Alexandera-Arnolda poukazem na to, že obránce Liverpoolu „přesně nezná ten pocit“ ze zisku treble.

V nedávném rozhovoru anglický obránce Alexander-Arnold naznačil, že úspěchu Manchesteru City nebylo dosaženo stejným způsobem kvůli výši finanční podpory, kterou mají oba týmy k dispozici.

Liverpool je aktuálně v čele Premier League, jeden bod před City, před víkendovým soubojem o čelo tabulky.

V rozhovoru Harland uznal pozici Liverpoolu v šampionátu.

Řekl: „Liverpool je nejlepší tým: „Liverpool je nejlepší tým, měl zatím nejlepší sezónu, takže se musíme snažit hrát co nejlépe.

„Myslím, že CITY proti Liverpoolu je velmi speciální zápas, takže to bude velmi speciální a velmi důležitý zápas.

V reakci na komentář Alexandra-Arnolda, Dres Manchester City Haaland dodal: „Pokud to chcete říct, dobře. Jsem tu rok a vyhráli jsme treble, je to moc hezký pocit.

Haaland odpovídá Trentovi před zápasem Manchester City-Liverpool

„Nemyslím si, že přesně zná ten pocit, který jsem měl v minulé sezóně, bylo to velmi pěkné.

„Hráči mohou mluvit, jak chtějí, nebo on může mluvit, jak chce. Nevím, proč to dělá, ale nevadí mi to.“

Haaland poukázal na to, že City bylo v loňském roce v těžkém boji o titul, když rozdrtilo tým Mikela Artety z Arsenalu.

Pokračuje: Vloni si myslím, že jsme byli v docela zajímavém klání o titul, nebo nás možná dokonce někdo v jednu chvíli trochu vzdálil od klání o titul.

„Je to dobrá věc a myslím, že dobrá věc na Premier League je, že existuje tolik lidí, kteří mohou vyhrát Premier League.“

„V posledních letech ano Dres Manchester City 23/24 kdo vyhrál a my to zkusíme zopakovat. Nebude to jednoduché, ale jsme dobří.“

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey