MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

V procesu výstavby a rozvoje systému správy majetku komerčních bank mé země v Číně po více než 10 let zažily tři fáze výstavby a rozvoje více než 10 let tři fáze zahraničních produktů jako hlavní proud , domácí a zahraniční produkty a komplexní domácí výrobky.V současné době, s pokrokem technologie a prohloubení aplikací pro správu, se potřeby uživatelů postupně vyvinuly z měřicích produktů jako soustředěné na uživatelské aplikace a správu libity a scénáře založené na mikroservisech, velkých datech a dalších technologiích.

Aplikace správy majetku -je rozdělena do čtyř fází: dodržování předpisů, aktivní řízení, kombinované řízení a finanční inovace v oboru.V současné době je před mnoha lety konstrukci systému správy majetku společných kamenů a banky. .80%městských zemědělských a komerčních bank (nad 200 miliard stupnice) dokončilo konstrukci systému, z nichž většina je ve fázi dynamického řízení, a několik z nich je ve fázi kombinovaného řízení.50%městských rolnických a komerčních bank (pod 200 miliard stupnice) dokončilo konstrukci systému a několik z nich je ve fázi dynamického řízení.V souvislosti s lokalizací a digitální konstrukcí Xinchuang má domácí upgrade a výměna a výměna integrované konstrukce platformy skupiny vzestupný trend.

hodnota produktu

Systém správy majetku aktiv -samostatně vyvinutý Pekingem Panpengem Tiandi Technology Co., Ltd. (dále jen „panpen“) pod finančními -účty finanční komplexní koordinační řízení poskytuje účinnou podporu rozhodování pro správu majetku.

Prostřednictvím „množství, ceny, pojištění“ celková analýza, posílení struktury zákazníků, termínu, ceny “správy na straně aktiv a závazků celé banky a dosažení cílů makro a mikro správy.Cílem makra je prostřednictvím perspektivní analýzy a celkového plánování měřítka, struktury, cen a nového objemu podnikání různých podniků v rozvaze banky, aby pomohl zákazníkům optimalizovat obchodní strukturu, rozšířit špatný čistý zisk a zlepšit ziskovost.Mikro cíle jsou předpovídat změny v prostředí úrokové sazby a prostředí likvidity prostřednictvím scénářů, které pomáhají zákazníkům při formulaci strategií odezvy, snižování dopadu úrokových rizik a rizik likvidity a dokončení aktivní úrokové rizika a řízení rizik likvidity.

Hlavní aplikace Panpengových manažerských produktů zahrnují 4 moduly 4 moduly 4 moduly 4 moduly 4 moduly: celková analýza struktury, řízení rizik likvidity, správa rizika úrokových sazeb a správa rizika směnných kurzů.

Výhody produktu

1. Silná použitelnost a podpora nejnovějších regulačních požadavků

Produkty pro správu majetku splňují požadavky „opatření pro správu lobrického řízení komerčních bank“ a „pokyny pro správu správy úrokových rizik knih o úrokových rizicích“ , Statistiky G21, G22, G25, G26, G32, G33 a další regulační zprávy a ukazatele jsou měřeny a předvídatelné.

2. Návrh funkce založeného na uživatelské scéně a vysokou snadnost použití

Produkty pro správu majetku -jsou založeny na technologických platformách MicroService, které nejen splňují scénáře správy různých uživatelů, ale také podporují konstrukci a funkční rozšíření zákazníků.Produkty pro správu majetku -ližitelnost dělí pracovní stůl a návrhy pracovního stolu poskytují uživatelům centralizovanou platformu a každodenní správu uživatelů.Pracovní stůl pro správu systémů zahrnuje správu systému, veřejné parametry a další funkce, pracovní stůl pro řízení likvidity zahrnuje funkce, jako je mezera v likviditě, testování tlaku, správa indikátorů a další simulace a další funkce, pracovní dotazy zahrnují kokpitu, zprávy, zprávy atd. Atd. .Pracovní úkoly uživatelů různých postav jsou dokončeny v jejich příslušných pracovních stolech a zaměřují se na práci a neovlivňují se navzájem.

3. Bohaté finanční nástroje a modely predikce měření

Produkty pro správu majetku zahrnují více funkcí, jako je model objemu podnikání, model struktury termínu, model cen, model chování zákazníků, simulace křivky úrokové sazby a další funkce simulace požadovaných dozorem bank a interním řízením.

4. Komplexní nástroje pro podpůrnou výstavbu projektu

Produkty pro správu majetku -Denní standardizované údaje o jednotné dimenzi z správy trhu s účetnictvím pro správu, aby se zabránilo opomenutí dat nebo nedostatek polí, přidává produktu během přístupu k inspekci dat a je vybavena s Nástroje a nástroje pro plánování úloh ETL a nástroje plánování a nástroje pro plánování úloh ETL a nástroj pro plánování úloh ETL a nástroj pro plánování úloh ETL a nástroj pro plánování úkolů ETL a nástroj pro plánování úloh ETL a nástroj pro plánování úloh ETL a nástroj pro doplnění dat pro zajištění Přesnost, integrita a konzistence údajů o statistické analýze.

5. Flexibilní konfigurace, Optimalizace zážitků

Asset -Management Management Product Account Objem a Konfigurace dimenze podporují flexibilní kombinaci produktů, subjektů a rozměrů, vytvářejí denní statistiky správy majetku -manažeři mohou budovat stromy ráže podle potřeb správy a získat statistické údaje požadované podle potřeb řízení.Každý scénář je omezen na konfigurační model a existují pokyny pro konfiguraci založené na procesu.

6. Vícerozměrná analýza indikátorů řízení

Produkty pro správu aktiv jsou plně zobrazeny na různých ukazatelích, jako je měřítko, ceny, struktura atd., A analýza rizika likvidity, zdroje rizik souvisejících s rizikem úrokových rizik, jako jsou mezery v likviditě, mezery pro opakování, čistý úrokový výnos a Další grafická analýza a dohled včasné varování analýzy změn trendů a omezení ukazatelů vnitřních ukazatelů potrubí.

Závěr

V souvislosti s konkurencí na trhu komerčního bankovnictví, přísného dohledu a politiky -poskytuje Panpen’s Asset -Management Products Libility Správa pro správu digitální výstavby pro komplexní správu různých produktů, koordinačních období a rozpětí, vyvážení rizik a příjmů banky, , Zajistit správu majetku komerčních bank -splatnost, rafinovanou a iniciativu.Produkty společnosti Panpen’s Asset -Liability budou i nadále pomáhat a propagovat konstrukci lokalizace systému správy majetku komerčních bank.

Related Post

MLS Football Jersey