MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Fanoušci Los Angeles Lakers jsou po ponižující prohře 127:109 s Phoenixem Suns rozzuření. LeBron James, Anthony Davis a Austin Reeves hráli špatně, protože bilance Lakers klesla na 19 výher a 20 porážek, což je řadí na 10. místo Západní konference. Naděje na play-off a mistrovský titul rychle pohasly, což vyvolalo hněv na sociálních sítích a požadavky na výměnu.

Fanoušci Lakers jsou po porážce Suns ve varu, řeči o výměně se rozhořely

Fanoušci promluvili: Na Twitteru se zvedla vlna nespokojenosti a někteří z nich vyzývají k výměně hráčů: „Vyměňte všechny kromě Browna a AD… Došel jsem tak daleko …….. Mám rád jen Revise, ale pokud se nám podaří získat zpět hvězdného hráče, může jít také. Jiní se obávají trenérských problémů a volají po vyhazovu Darvina Hama.

Rozkolísaná soupiska Údajná hloubka a všestrannost Lakers se nepromítla do vítězství. Stále se hodně spoléhají na Jamese a Davise, zatímco je přehrává trojice superhvězd Suns Kevin Durant, Bradley Beal a Devin Booker. James měl průměrný večer (10 bodů, 5 doskoků a 9 asistencí), Davis (13 bodů, 5 doskoků) byl rovněž průměrný. Jiskru z lavičky přinesli Revis (13 bodů, 6 asistencí) a Max Christie (14 bodů), ale nestačilo to.

Uzávěrka přestupů: S blížící se uzávěrkou přestupů se kolem Lakers objevují různé zvěsti. Mezi potenciálními cíli jsou hvězdy Chicaga Bulls Zach LaVine, DeMar DeRozan a Alex Caruso, ale jako hlavní uchazeč se jeví obránce Atlanty Hawks Dejounte Murray. Objevují se zprávy, že by Lakers mohli poslat také Revise (dříve považovaného za nedotknutelného), pokud za něj získají významnou protihodnotu.

Přidání dalších hráčů? Pokud Lakers chtějí větší hvězdy, možná budou muset nabídnout víc než jen Revise. Součástí dohody by mohli být D’Angelo Russell nebo Rui Hačimura. Revis má v průměru 15,1 bodu, 4,4 doskoku a 5,2 asistence na zápas, ale vzhledem k tomu, že Jamesovi táhne na 39 let, potřebují Lakers víc než potenciál, aby mohli konkurovat.

Hledání vhodného hráče: Lakers nakonec potřebují hráče, který by doplnil LeBrona Jamese a Anthonyho Davise. Ať už to bude Murray, LaVine nebo jiná hvězda, nalezení správného hráče je klíčem k maximalizaci Jamesových zbývajících minut a návratu mistrovských ambicí do Staples Center.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey