MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Fanoušci Philadelphie 76ers X (dříve Twitter) nebyli jediní, kdo se v úterý večer radoval z návratu Joela Embiida na hřiště. Golden State Warriors hráli s centrem Draymondem Greenem v očekávání návratu úřadujícího MVP a na sociálních sítích se objevily vtipy o Embiidově zjevné úlevě, že hraje na malém prostoru.

Embiidův návrat se změnil v prohru centra Sixers s Warriors

„Embiid se cítí lépe, když vidí na centru dvoumetrového chlapa,“ uvedl jeden z fanoušků.“ Připojil se tak k názorům mnoha lidí, kteří v Greenově neobvyklém nasazení viděli potenciální výhodu pro dvoumetrového Embiida.

Smích však s postupem zápasu rychle utichl. Tobias Harris se stal nejlepším střelcem Sixers s 26 body a 10 doskoky, zatímco Embiid se snažil najít svůj rytmus a zaznamenal neuspokojivých 14 bodů při střelbě 5 ze 14.

Ještě více než Embiidův nedostatek útoku znepokojovala jeho zjevná nepohoda v průběhu celého zápasu. V první čtvrtině byl pomalý a trefil pouze jednu z prvních sedmi střel, než zamířil do šatny, aby si nechal vyšetřit koleno. Ve druhé čtvrtině se vrátil s malým zlepšením a poločasová přestávka nijak nezmírnila jeho zjevnou bolest.

Situace se ještě zhoršila, když Embiid po srážce s hráčem Warriors upadl. Přestože byl schopen odejít z hřiště vlastní silou, incident zvýšil obavy o jeho koleno, které je pro Sixers bojující o titul již velkým problémem.

Embiid má v této sezoně průměr 35,3 bodu, 11,3 doskoku a 5,7 asistence na zápas a jeho absence bude pro ambice Philadelphie velkou ranou. Jeho stav pro nadcházející zápasy zůstává nejistý, a tak Sixers i jejich fanoušci netrpělivě očekávají aktuální informace o stavu kolena svého hvězdného centra.

Krátce:

Embiidův návrat začal zesměšňováním jeho zápasu s Greenem na sociálních sítích.
V útoku se však trápil a po celý zápas byl viditelně bez výrazu.
Pozápasový kolaps vyvolal obavy o jeho koleno.
Jeho případná absence bude pro naděje Sixers na titul velkým problémem.
Doufám, že tato recenze vystihuje tón a obsah původního článku a zároveň splňuje vaši žádost o recenzi.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey