MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Plány Philadelphie 76ers na vánoční souboj s Miami Heat dostaly trhlinu, když jejich nejužitečnější centr Joel Embiid bude mimo hru s podvrtnutým pravým kotníkem. Fanoušci mají pochopitelně pocit, že jim Grinch ukradl sváteční náladu.

Embiidova absence je obzvlášť srdcervoucí vzhledem k jeho nedávné horké sérii. V posledních devíti zápasech má průměr 40,2 bodu při 60,6% střelbě a 12,6 doskoku na zápas. Útočný vzestup posunul 76ers k bilanci 8-1, čímž zvýšil svou celkovou bilanci v sezoně na úctyhodných 20-8.

Embiidova neúčast na vánočním zápase snižuje sváteční náladu 76ers

Reakce fanoušků na sociálních sítích odrážely jejich frustraci: „Je šílené vyhýbat se Bamovi,“ napsal jeden z fanoušků a vyzdvihl výhodu, kterou Embiidova absence dává Heat a hvězdnému centru Bamu Adebayovi.

To dobré však teprve přijde. Očekává se, že Paul Reed zaplní mezeru na pozici centra, a 76ers tak budou potřebovat další hráče, kteří se zvednou a zaplní mezeru v útoku a obraně vzniklou Embiidovou absencí.

Navzdory neúspěchu na Štědrý den zůstává Embiidův závod o titul MVP stále horký. Poté, co díky svým dominantním výkonům získal prestižní titul MVP v sezóně 2022-23, vypadá v sezóně 2023-24 ještě působivěji. V současné době má průměr neuvěřitelných 35 bodů, 11,7 doskoku a 6,0 asistence na zápas.

Jeho doskakovací schopnosti zaznamenaly obrovský skok, v průměru má 6,0 asistence na zápas. To z něj v kombinaci s jeho střeleckými schopnostmi dělá silného kandidáta na ocenění MVP.

Embiidův vliv na 76ers je nepopiratelný. Jeho trvalá přítomnost podpořila úspěch 76ers a ještě více upevnila jeho status MVP. V této sezóně dokonce překonal rekord Elgina Baylora, který ve 12 zápasech v řadě zaznamenal 30 bodů a 10 doskoků.

V současné době je Embiid společně s Wiltem Chamberlainem osmým nejdelším držitelem série 30 bodů a 10 doskoků ve 13 po sobě jdoucích zápasech. Ačkoli Embiidova absence ve vánočním zápase dostala 76ers do těžké situace, jeho výkony MVP jsou stále silné a očekává se, že v nadcházejících zápasech napíše další dominantní kapitoly.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey