MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Podle zprávy Světové zdravotnické organizace je březen-květen nejrychlejší, když děti každý rok rostou vyšší, takže je nechte na jaře nést více fyzického cvičení, aby děti rostly lépe a vyšší.Zatímco rodiče mají obavy o cvičení svých dětí, nemohou ignorovat výběr sportovního vybavení, zejména dětské sportovní boty.Víte, pár vhodných dětských sportovních obuvi může nejen chránit dětské nohy, snížit šanci na poškození sportu, ale také zlepšit účinek cvičení, aby si děti mohly při cvičení užívat více zábavy.Jak tedy sportovní obuv ovlivňuje sportovní výkon dětí?Jak si můžeme vybrat správné boty podle potřeb cvičení dětí?

Jak si vybrat správnou dětskou sportovní botu

Musíte vědět, že sportovní obuv je kolektivní název.Podrážky tenisek se liší od běžných kožených bot a gumových bot.Proto, když sporty vedou sport, většina z nich nosí sportovní boty, zejména sporty s vysokou stravou.

Různé typy tenisek jsou pečlivě navrženy a optimalizovány pro specifické metody cvičení a lidské mechanické vlastnosti.Například běžecké boty musí mít dobrou absorpci šoku a může pomoci uklidnit jediný tlak a zvýšit výkon pohybu; Fotbalová bota zdůrazňuje tření a flexibilitu horního a míče, aby hráči mohli lépe ovládat fotbal.

Kromě toho je typ každého dítěte jiný. Chůze a cvičení je upraveno.

Připravte profesionální sportovní obuv, sportovní ochrana je konkrétnější

V reakci na různé denní sporty spustil Dr. Jiang řadu série dětských sportovních tréninkových bot, aby upgradovala sportovní ochranu pro děti a snížila šanci na zranění.

Rozumí se, že Dr. Jiang Jiang zahrnuje tři kategorie: dětská komplexní tréninková obuv, dětské basketbalové boty a dětské fotbalové tréninkové boty.Mezi nimi je „Komplexní boty pro děti“ navrženy „dětské boty“ Například vložky mohou zvýšit stabilitu obuvi a poskytovat absorpci šoků a podpora skákání a otáčení „dětské fotbalové boty“ je navrženo pro každodenní fotbal. a další hlavní funkční vzory, poskytují silný pocit přilnavosti, zvyšují stabilitu bot a zvyšují výkon míče.

Stojí za zmínku, že funkční vložky obsažené v sérii dětských sportovních obuvi Dr. Jiang mají různé oblouky a svah paty, které jsou vhodné pro různé typy nohou.Studie ukázaly, že vložky s oblouky a brnění v oblouku nohy mohou účinně snížit šanci na podvrtnutí kotníku a kloubní napětí.Zároveň to může také snížit pocit únavy a zlepšit vyjádření cvičení.A za účelem pomoci dětem vybrat tu správnou stélku, Dr. Jiang Jiang poskytuje bezplatné služby „testovacích podložků“: Různé podmínky nohou identifikované návrhy „3D inteligentní zkoušky na zkoušku“.

Related Post

MLS Football Jersey