MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Stav sub -zdravotnictví je nízko kvalitní zdravotní stav mezi zdraví a nemocí a je také známý jako stav nemoci nebo stav nemoci.Podle statistik WHO je 75%lidí po celém světě v pododstavci a tento jev má trend mládí.

Jak posoudit, zda je to v sub -health?

Diagnóza sub -zdravotnictví nemá jasný „zlatý standard“, ale lze ji posoudit prostřednictvím následujících kroků:

1. Pokryjte zdravotní stav podle zdravotních standardů formulovaných WHO.

2. Zdravý stav a zkušenosti s fyzickými a duševními, emocionálními a emocemi.

3. Prostřednictvím lékařského vyšetření a různých laboratoří a zkoušek vybavení k odstranění organických lézí.

Mezi příznaky sub -zdravotnictví patří únava, únava, nespavost, závratě, špatná závratě, špatná odpor, emoční výkyvy, poruchy zažívacího systému, nehty s vertikálními bílými skvrnami a dlouhé skvrny na obličeji.

Klasifikace sub -health zahrnuje:

1. Skin Sub -Health: Hlavně na základě fyzických příznaků, jako je únava, bolest, poruchy spánku.

2. Psychologické sub -health: hlavně mentální a psychologické příznaky, jako je deprese, úzkost a hněv, strach ze strachu, koncentrace pozornosti, ztráta paměti atd.

3. SOCIÁLNÍ KOMUNIKACE SHEALDY: Hlavně na základě snížené frekvence mezilidské komunikace, těsných mezilidských vztazích a snížené sociální přizpůsobivosti.

Situace, která je náchylná k sub -zdravotnictví, zahrnuje nadměrné napětí a stres, nepříznivý životní styl a návyky, nepříznivé účinky znečištění životního prostředí, nepříznivý duch a psychologické faktory.

Jak zabránit sub -zdravotnictví?

1. Zdravá strava: Vezměte dostatečné živiny a vodu a mají určitý stupeň stravy.

2. Dodržujte cvičení a outdoorové aktivity: Proveďte aerobní cvičení déle než 150 minut týdně, pravidelně užívejte slunce, dýchejte čerstvý vzduch, aby se zvýšila imunita, zlepšila funkci kardiovaskulárního systému a reguloval nervy a snižoval tlak.

3. Vyhněte se pobytu pozdě: Pobyt pozdě způsobí problémy, jako je snížená imunita těla a ztráta paměti.

4. Přiměřené uspořádání: Naučte se omezit práci a třídit je jeden po druhém, abyste dosáhli jednoho po druhém, abyste dosáhli dnešního dnešního dnešního zlepšení, aby se zlepšila účinnost práce, snížila psychologický tlak a zvýšilo váš pocit úspěchu.

5. Přestaňte kouřit omezené víno: Snižte pití a kouření.

6. Posilujte osobní hygienu: Udržujte své tělo čisté, hygienu rukou, často měňte oblečení.

7. Kultivujte zájem a uklidňující tlak: Zúčastněte se kulturních a zábavních aktivit, aby byl život naplněn a bohatší.Naučte se relaxovat a udržovat psychologickou rovnováhu prostřednictvím psychologické regulace.Stanovte praktický cíl a vyhýbejte se nadměrným sebevědomím a nemůže dosáhnout psychologického tlaku.

8. Posilujte povědomí o prevenci nemoci: „Eliminujte nejasné“, zabraňte léčbě, stanoví povědomí o prevenci a aktivně pravidelné lékařské vyšetření.

9. Aktivně vykonávejte dobrou práci s řízením zdraví

Terapie s vysokým napětím lze použít k použití hypertextového léčebného nástroje Kobe pro osobní léčbu. Povaha pole působí celkově a zlepšuje celkovou úroveň zdraví lidského těla

Related Post

MLS Football Jersey