MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Pro maso a ryby lidé prozkoumávají sadu způsobů.Odstraňte vnitřní orgány a po mytí.Po marinování ji na dlouhou dobu vysušte, aby se úplně vysílala, která se stala slaninou a rybími rybami.Pokud je marinovaná, kouřte a nechte venku vygenerovat vrstvu „kožené skořápky“, která může výrazně prodloužit doba konzervace.Různé oblasti přírodního prostředí (teplota, vlhkost, doba slunečního svitu, nedaleké vegetace atd.) Nevyhnutelně vyvíjejí různé výrobní procesy a budou vytvářet různé příchutě.

U potravin s vysokým obsahem -kugary, jako je ovoce, nemohou být marinovány solí.

Kvůli nadměrné vlhkosti je zelenina nejvíce náchylná k hnilobě.Pátá „plíseň“ v Shaoxingu je způsob, jak zachránit zeleninu nalezenou antici.Kromě toho existují všechny druhy okurek: zelí, kořeněné zelí, kimchi atd. Na severovýchodě jsou všechny uloženy tak, jak skladují zeleninu, a jsou neoddělitelné ze soli.

Během procesu konzervace byly „fermentovány“ kvůli některým bakteriím ve vzduchu

„Stink“ je produktem fermentace.V Číně existují různé typy fermentovaných sójových produktů a zahraniční výrobky mají různé druhy fermentovaných mléčných výrobků, jako například: sýr s modrým spatřeným a dalšími potravinami, které „vůni páchnoucí a jíst kadidlo“.

Později lidé vynalezli plechovky a mohou být skladováni po dlouhou dobu, ale také musí přidat různé konzervační látky.Později byla vynalezena technologie mrazu a také mohly být také zavedeny a konzumovány všechny druhy ingrediencí tisíc kilometrů, což výrazně vyřešilo problém skladování potravin.

Po vaření šéfkuchařem se stává pokrmem a jazyk se při jídle bude cítit trochu „otupělý“, ale protože je to malé, není pro postavy škodlivé. Místní obyvatelé nemohou odmítnout.

Related Post

MLS Football Jersey