MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

24. dubna společnost Chahling Street Union Binhai New District Market dohled a administrativní úřad na trhu HangU Street Společně zahájil svatební banket a různé velké kontroly v oblasti bezpečnosti potravin, aby zajistila, že jídlo ze zdroje do jídelního stolu splňuje bezpečnost potravin standardy.

Během inspekčního procesu se zaměstnanci zvláštní inspekce zaměřili na provádění více odkazů, jako je nákup potravin, zpracování, skladování a skladování a dezinfekce nádobí, jakož i na implementaci žádosti o potravinové suroviny, zdravotní podmínky místa konání zpracování , a zdravotní certifikát držení zaměstnanců atd. Obsah byl zkontrolován.Důstojníci činní v trestním řízení našli problémy, jako jsou nesprávná místa pro skladování a zpracování potravin v části svatební večeře.V reakci na tyto otázky předložili donucovací orgány názory na místo a nařídili relevantní jednotky, aby na místě opravily.Současně policisté také povýšili znalosti o bezpečnosti potravin na odpovědnou osobu a zaměstnanci svatební jídelny a zlepšili jejich povědomí a smysl pro odpovědnost.

Uvádí se, že v dalším kroku bude Chadang Street i nadále společně regulovat dohled nad místy svatebních banketů, aby zajistil bezpečnost spotřebitelů během května.Společnost Chadang Street zároveň vyzvala spotřebitele, aby při výběru místa na večeři svatební bankety věnovali pozornost licencí na bezpečnost potravin a sanitárním podmínkám místa, aby společně udržovali bezpečnost potravin.

Related Post

MLS Football Jersey