MLS Football Jersey
Po. Kvě 20th, 2024
Příliv zpravodajského klienta korespondent Yang Shan Xiao Zhang Limeng
Odpoledne 25. dubna byl v Renhe Street v okrese Yuhang zahájen slavnostní zahájení 22. „Profesionálního práva prevence nemocí“ ve městě Hangzhou.
Hangzhou Prevention and Control Center (Office Office Health Supervision Office) Chen Yuqing oznámil spuštění tříletého akčního plánu Hangzhou Odborné zdravotnické služby a první dávky podniků.
Přiznání dotazovaných jednotek
Následně byl obřad podpisu zabudovaných stanic ve zdravotnictví na místě „standardizovanou“ prevencí zdravotního inženýrství, „personalizovanou„ zdravotnickou zkouškou “, profesionální“ diagnóza a léčba, „systematické“ riziko zahájené prevencem profesního onemocnění Hangzhou Prevence a léčbou hodnotí Včasné varování, „mateřské“ přednášky o vědecké vědě a „integrované“ poradenské poradenství v oblasti zdravotních konzultací jako jedno, které pomáhají podnikům a prospěšným službám.
Přiznání dotazovaných jednotek
Wang Xuchu, člen strany strany a zástupce ředitele Komise pro zdraví a zdraví Hangzhou, uvedl, že v posledních letech Hangzhou rozhodně provedla rozhodnutí a nasazení prevence a kontroly nemocí v zaměstnání, „14. pět let -Year Plánujte „Plán prevence nemocí v profesních nemocí a obklíčil optimalizaci a zlepšování obchodního prostředí provincie Zhejiang. Prevence a kontrola se nadále zlepšovala, rozvoj odvětví zdravotnických služeb v zaměstnání, modernizace modelů řízení zdraví při práci, riziko rizika zdravotních rizik rizik, což by bylo možné dosáhnout významných výsledků.
V dalším kroku bude Hangzhou nadále provádět strategii pěti charakterů „prevence, správy, řízení, výuky a konstrukce“, koordinovat prevenci a kontrolu onemocnění profesních onemocnění, neustále zlepšuje účinnost práce v zaměstnání, dávat plnou hru K technické podpoře Institutu pro prevenci a kontrolu nemocí obecních profesionálních nemocí, vysoce kvalitní konstrukce „Hangzhou Enterprise Vocational Health Service Center“, „Hangzhou Odborné zdravotnické služby Instituce pro kontrolu kvality“ a „Hangzhou odborné zdraví střediska“, optimalizovat a zlepšit Mechanismus práce v profesionální zdravotní pomoci a zlepšuje a zlepšuje systém dohledu nad profesním zdravotnictvím.
Přiznání dotazovaných jednotek
Kromě toho se na scéně konaly dvě přednášky o zdraví odborné zdraví.
Během 22. „Profesionálního práva prevence a kontroly nemocí“ město provádí různé formy propagandistických aktivit: existují ceny za profesionální zdravotní znalosti o online, od 26. do 30. dubna, „Hangzhou Odborná obrana“, „Hangzhou“. Dohled nad kontrolou nemocí „“ Podívejte se na Zhejiang „Dialogové okno WeChat Public Account Odeslat“ Anti -Onswers „, abyste se mohli účastnit odpovědí na otázky, to znamená Krajina a vstup do komunitních „pětistupňových“ činností, zaměřte se na zlepšení úrovně pracovní gramotnosti pracovníků, na ochranu práv na zdraví a zájmy pracovníků a popularizaci prevence nemocí a znalostí o přijetí.
„Uveďte prosím zdroj“
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey