MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

S blížícím se termínem uzávěrky obchodů v NBA, který připadá na 8. února, budou uchazeči o titul čelit klíčovým rozhodnutím. Některé týmy budou riskovat a provedou zásadní změny na soupiskách, zatímco jiné zůstanou u svých současných sestav a pokusí se v play-off zvednout nad hlavu trofej Larryho O’Briena.

Blíží se uzávěrka obchodů v NBA: Týmy stojí před rozhodnutím, zda rozšířit, nebo zachovat soupisku.

Možné změny:

Los Angeles Lakers Lakers, kteří jsou momentálně na 10. místě na Západě, by se mohli vrátit ke strategii z minulé sezóny, která je dovedla až do finále. Mohlo by dojít ke změnám v sestavě, které by se zaměřily na LeBrona Jamese a Anthonyho Davise.
Golden State Warriors S neuspokojivou bilancí 18-22 jsou naděje Dubs na play-off mizivé. Zranění zatím nehrají roli, ale před uzávěrkou přestupů pravděpodobně dojde k velkým výměnám za hvězdy jako Stephen Curry a Klay Thompson.
Soupeři si drží své pozice

Philadelphia 76ers: 76ers jsou aktuálně třetí ve Východní konferenci s kandidátem na MVP Joelem Embiidem a budou pravděpodobně hledat pouze jednoho hráče, který by doplnil jejich současné jádro. Daryl Morey pravděpodobně nebude dělat drastické změny, když jeho tým hraje dobře.
Minnesota Timberwolves Timberwolves jsou na prvním místě Západní konference s 30 výhrami a 12 porážkami, našli svého lídra v Anthonym Edwardsovi a mají kolem něj působivou hloubku na soupisce. Mohou provést drobné úpravy na své střelecké lavičce, ale jejich jádro je připraveno soutěžit.
OKC Thunder Druhý nejmladší tým ligy má velký potenciál. Pod vedením Shaie Gilgeouse-Alexandera a Cheta Holmgrena se mohou v draftu soustředit výhradně na hloubku útočníků a poté se svými nadějnými mladými hráči vyrazit do play-off.
Boston Celtics mají nejlepší bilanci v NBA a jejich základní pětka je tak drtivě dominantní, že je třeba provést jen málo zásadních změn. Trenér Mazzulla se možná pokusí vylepšit křídla v záloze, ale v play-off se zaměří na maximální využití stávajícího kádru.
Obhájce titulu Denver Nuggets má dobře poskládaný kádr, přestože se občas objevují obavy o Jokičovu vytíženost. Ideální by byl další tvůrce střel, ale současná zásoba talentů jim dává dobrou pozici pro zopakování titulu šampionů.
Uzávěrka obchodů 8. února bude plná ohňostrojů, protože týmy budou činit klíčová rozhodnutí pro své mistrovské sny. Budou Lakers a Warriors riskovat a 76ers, Timberwolves, Thunder, Celtics a Nuggets se budou držet svého osvědčeného vzorce? Čas ukáže, kdo udělá kroky, které ho dovedou ke slávě.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey