MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
Moriqi Valley v Dashanu.(Obrázek je poskytován městským úřadem pro kulturní cestovní ruch)
Hory jsou nanášeny zelené, malebné, pozdní křížení, vášnivé husy … všude dobrá scenérie.Při příležitosti dovolené „1. května“ zahájil městský úřad pro kulturní cestovní ruch tematickou turistickou trasu „Barevné a státní okouzlující turné“ a vyzval turisty, aby vstoupili do Splendon Taiyuan, přečetli historii, jdou do ulic, sledovali východ slunce, sledovali východ slunce. Vítá chladicí pružinu a spěchá ven.
Cítit civilizovanou cestu
Muzeum Jinshang -shanxi Museum -Taiyuan Library -shanxi Natural Museum
Komplexní systém muzea Jinshang ukazuje proces vývoje a slavný výkon Jin Shang.Turisté mohou v hloubkovém porozumění duchu Jin Business, obchodní moudrosti a sociálních příspěvků prostřednictvím vzácných kulturních relikvií a informativních informací a cítit prosperitu a slávu roku.
Téma muzea Shanxi ukazuje krásu Shanxi z různých kulturních perspektiv.
Knihovna města Taiyuan má architektonický styl „knihy“ a „akademie“ otevřené rozložení. občanů. “
Shanxi Museum je jediným profesionálním vědou a technologií v provincii, které popularizuje minerální zdroje a vědecké znalosti Země.
Seznamte se s cestou starověkého města
Zhonglou Street -fucheng Kulturní dao -Jinyang starověké město archeologické muzeum -Tuiyuan Guxian Town
Ulice Zhonglou je pojmenována po zvonici a ohňostroje jsou silné.Green -Gray Building krok za krokem.Polovina starých jmen Taiyuan City se zde shromáždila.Pojďte sem, ochutnejte speciální jídlo, kupujte speciální suvenýry a cítíte atmosféru města Taiyuan.
Prostřednictvím majestátních a kuriózních městských bran přijďte do civilní kultury, která je infiltrována „chutí Shanxi“ a cítí intenzivnější chuť staré dámy.Začněte na nových ulicích a uličkách, abyste fotografovali, jezdili v pohledu ulice a ochutnali nové kouzlo Starého města.
Starověké město Jinyang se narodilo před více než 2500 lety a bylo starobylým městem s úplným zachováním a bohatými kulturními relikviemi.Archeologické muzeum starověkého města Jinyang šíří brilantní představení historického a kulturního města před turisty.
Za pět tisíc let na ulici jedno město sledovalo Shanxi.Starověké krajské město Taiyuan je pokračováním Wenmai starověkého města Jinyang.
Midea v Taiyuanu
Chrám Yongzheng -yuquan Mountain City Subburban Forest Park -Taiyuan Botanical Garden -Jin Temple Park
V chrámu Yongzheng bylo v Taiyuan City velkým vítězstvím „Zixiaxian“ více než 8 000 pivoňků zastoupených „Zixiaxian“.Typ květiny „Zixiaxian“ je jediný okvětní lístek, květy jsou obrovské jako talíř a doba kvetení je delší.Když se první otevřel, okvětní lístky byly masité a vonné.Když je v plném květu, je to lila a vůně je silnější.Blízko pozdní fáze je pozitivní fialová, takže se nazývá „Zixiaxian“.
V lesním parku v Yuquan Mountain City je vzduch naplněn vůní květin a rostlin.Cherry květy jsou romantické a krásné.Poslouchání zpěvu ptáka na horských stezkách s kadidlem květin a relaxací a odpočívání v oblasti zábavy trávníku a dětí.
Botanická zahrada Taiyuan je barevná a vůně k květu vůně odhaluje elegantní a ušlechtilý temperament.
Jin Temple Park má nejrůznější a největší pivoňskou zahradu v našem městě.
Šťastný rodič
Fenhe fáze IV -Taiyuan Zoo -forest Park -taiyuan fangte
Pátá řeka Fen, vzdálené hory jsou jako Dai a poblíž vody obsahuje kouř.Yanqiu Garden, s poezií a poetickými pocity, může zde plně cítit poetický a umělecký význam fenhe.
Když přijdete do zoo Taiyuan, můžete navštívit prestižního afrického lva, krále džungle, tygří tygr, hippocampus žijící ve vodní vile a dlouhá potažená opice a šimpanz … zlobivé malá zvířata prodávají roztomilé a prodávají roztomilé a prodávají roztomilé a prodávají a prodávají roztomilé a prodávají roztomilé a prodávají koketní, plná přírody.
V lesním parku je vychován stan jezer, ochutnávejte jídlo a oceňuje krajinu.Zlobivé děti se rádi probudí líné makaky v ptáky.Plavba a hrboly zde přinášejí dětem nekonečné štěstí.
Taiyuanfang má barevnou a barevnou světelnou show s jasnými a romantickými ohňostroji s projekty zábavních témat, jako jsou Cowherd Weaver a Nuwa, což turistům přináší plné dětské a překvapení.
Cesta pro turistiku
Tianlong Mountain -Longshan -Taishan -Hosiyama
V hory Tianlong jsou jaro, jeskyně a jeskyně.Vystoupíte na daleko, lze vidět celé město Taiyuan.Unikátní „Net Red Bridge“ je vrcholem, stejně jako drak vznášející se v horách.
Vegetace longshanské malebné oblasti je svěží, přirozená scenérie je nádherná a humanistické hvězdy krajiny jsou rozptýleny.Po stoupání je vidět z dálky.
Hory jsou obklopeny horami na třech stranách a chrám Longquan je uprostřed skrytého.Chůze po proudu vody, chůze pod stromem, který je pro očí potěšen.Vzestupně na vrchol hory můžete přehlédnout různé krajiny okresu Jinyuan a vzdálených hor a řeky.
Rostoucí hory jsou na jaře měkké a zelená barva je jako tekoucí.Během úsvitu stál pod Rawli Tower v Rishanu a můžete vidět vzrušující východ slunce.
Self -rekreační cesta
Liujiabao -Senqi Valley -tianyi Villa -shop Fort
Vesnice Liujiaba, Xiaodian Okres je rodným městem Wang Qiong, student dynastie Ming. Typy rodin a mají čisté speciální jídlo.
Mori Rural je v horách malé nádvoří skryté.Po použití tlustého čaje a lehkých jídel, projděte se v horách, přijďte k jezeru na chvíli cestovat, sedět v čistém červeném stanu, tiše poslouchat ptáky, čichat vůni a cítit venkovskou chuť.
Prostředí v Tianyi Villa v Diancaata je elegantní, zastíněné zelené stromy a čerstvý vzduch jsou zde čerstvé zeleniny a ovoce, které vybírají zahrady, interaktivní projekty rodičů a jeskyně peci s teplou zimou a chladnou léto.
Starověký hrad je slavná historická a kulturní vesnice v Číně po roce 2000, vítr a déšť jsou stále stejné.Zde je scenérie hor a řek, klid daleko od shonu města a volný čas venkovského pastoračního života.
Reportér Jia Shangzhi Taiyuan denně
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey