MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Austin Reaves nedávno ukradl show, když na zápase LA Lakers proti Houston Rockets představil svou nejnovější obuv Rigorer AR1. Ve spolupráci se značkou Rigorer Reeves pokračuje ve vydávání populárních colorways, které přitahují pozornost fanoušků, a jeho nejnovější design není výjimkou.

Austin Reaves ohromil fanoušky novou barvou Rigorer AR1

Po hvězdném výkonu proti Boston Celtics se Global Markets KICKS CREW podělil o tiskovou zprávu s Evanem Bellem ze Sportskeed, v níž oznamuje podrobnosti o novém modelu.

Po debutu 29. ledna si fanoušci budou moci tenisku zakoupit exkluzivně prostřednictvím KICKS CREW 10. února v 11:00 ET/8:00 CT za 100 dolarů. Toto vydání je první od překvapivého vánočního vydání Reavese a Rigorera.

V tiskové zprávě Reaves vyjádřil své nadšení z nejnovější colorwaye a nadcházejícího vydání. Řekl: „Na začátku roku 2024 se těším, až se se všemi svými fanoušky podělím o všechny nové designy z mé signature kolekce. Tato nová colorway je víc než jen průměrná valentýnská edice, představuje mou vášeň, oddanost a sdílenou lásku ke hře.

Proti Bostonu Celtics předvedl Reeves hvězdný výkon ve valentýnských barvách a dovedl Lakers k vítězství 114:105. V zápase s Bostonem Celtics se Reeves představil jako hráč s velkým úspěchem. V zápase proti Boston Celtics byl Reeves hráčem velmi úspěšným. Navzdory absenci LeBrona Jamese a Anthonyho Davise zaznamenal Reeves úctyhodných 32 bodů, což je více než Jayson Tatum a Jaylen Brown dohromady.

Jeho hvězdný výkon nejenže prokázal jeho hráčský růst, ale také vzbudil velký zájem o nadcházející vydání tenisek. Stejně jako předchozí barevné varianty je valentýnská edice Rigorer AR1 vybavena nejnovějšími technologiemi pro zvýšení výkonu, včetně lehkého tkaného materiálu svršku cocoon, inovativního systému bublinkového šněrování a nejnovější mezipodešve Rigorer Showtime Foam Tech.

Bota vyjde 10. února a fanoušci netrpělivě očekávají příležitost vlastnit pár exkluzivně prostřednictvím webových stránek KICKS CREW.

V sobotu večer se Lakers utkají s Knicks a fanoušci jsou zvědaví, zda si Reeves opět obuje svou signature botu a předvede další hvězdný výkon, ve kterém by mohl nastřílet přes 30 bodů.

Related Post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

MLS Football Jersey