MLS Football Jersey
So. Čvn 15th, 2024

Aurora, Ohio – Ženský basketbalový tým Aurory prokázal ve svém prvním utkání v rámci Suburban American Conference proti Revere odolnost a nakonec zvítězil 48:41.

Greenies se na začátku utkání trápily a na konci poločasu prohrávaly. Ve druhém poločase se však vzchopily, zvýšily svůj náskok a v poslední čtvrtině si udržely kontrolu nad zápasem.

Trenérka Aurory Erika Greenbergová zdůraznila důležitost sebevědomí při budování úspěšného týmu“. Je důležité rozvíjet v děvčatech sebedůvěru,“ řekla. Bylo skvělé získat dvě vítězství nad (mistrem ligy) Copley,“ řekla. Nejlepší bylo, že děvčata hrála krásnou hru. Nebylo to snadné vítězství, děvčata věděla, že se umí zamknout a bránit, když je to potřeba, a myslím, že v tom jsme vynikali.

Aurora Ženský basketbal Knocks Off Revere

Vytrvalost Greenové byla patrná po celý zápas. Starší Sam Stask zahájil návrat týmu tím, že se trefil z výskoku ze základní čáry po bezbodovém začátku, a starší Kailey Fecknerová a mladší Brooke Manavová daly dohromady 17 bodů ve druhém poločase.

„Je to jen otázka rytmu,“ řekla Manav. Musíme udržet tempo.

„Musíme všem dokázat, že se mýlí,“ dodala Staskeová. Lidé si myslí, že jsme stejný tým jako loni, ale my jim musíme dokázat, že se mýlí.

Příspěvky Fichtnera a Manafa byly klíčem k vítězství Zelených a jejich příspěvky ukázaly hloubku týmu a schopnost přizpůsobit se. Když soupeři na Stasiaka dotírali, Fichtner a Manaf nastoupili a zajistili důležité příležitosti ke skórování.

V dalším průběhu sezony ženský basketbalový tým Aurory doufá, že si vybuduje sebevědomí a bude pokračovat ve vítězné sérii.