MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
China News Service, 8. května (reportér Xu Jing) East China University of Technology Education Education Rada pro integraci a vzdělávání byla založena v Šanghaji 7 ..
Francouzské inženýrské vzdělávání má dlouhou historii a má vysokou reputaci na mezinárodní úrovni.V roce 2019 založila University of Technology a francouzská aliance z chemického inženýra Aliance Mezinárodní vysokou školu Engineer (dále jen „Guo Zhuo College“), která se zavázala vytvářet inovativní inovační systém s čínskými a francouzskými charakteristikami.V posledních pěti letech škola dosáhla určitých výsledků v pěstování inženýrských vědeckých a technologických talentů s mezinárodní konkurenceschopností a ukazuje předběžné výsledky integrace a inovací modelu inženýrského vzdělávání Sino -French.
Podle obsahu memoranda jsou členové Rady jako důležitého partnera Guo Zhuo College hlavním úkolem vyhrazovat lidské zdroje pro členské jednotky, zkoumat mechanismus výcviku pro podniky a vysoké školy a budování a Platforma pro pěstování praktické schopnosti budovat vynikající inženýrské talenty.Členské jednotky se budou účastnit nastavení kurikula, praktické výuky a hodnocení kvality na College Guo Zhuo College a poskytnou studentům pozice stáží.Guo Zhuo College bude spolupracovat s členskými jednotkami na prozkoumání mechanismu výcviku podniků a vysokých škol s dvojitou a společně a společně prozkoumá nejlepší cestu pro integraci výroby a vzdělávání a umožní si navzájem obou ohledech, aby podporovali inovace a rozvoj inženýrství vzdělání.
Joan Valadou, generální konzul v Šanghaji, který se zúčastnil slavnostního založení, ve svém projevu uvedl, že letos je 60. výročí založení diplomatických vztahů mezi Čínou a Čínou.V posledních 20 letech dosáhly francouzské nejlepší univerzity a inženýrské vysoké školy spolupráci s Čínou, aby aktivně prozkoumali nové výukové cesty a výukuZřízení Rady poskytne studentům více příležitostí k vzdělávání a také pomáhá podnikům absorbovat inženýrské vědy a technologické talenty s multikulturním zázemím a inovativním duchem. budoucnost.
„Od zřízení Technologické univerzity ve východní Číně, od založení školy, vždy dodržovala„ podporu služeb a přispívání k rozvoji “a snaží se kultivovat inovativní vynikající inženýrské talenty, které podporují výstavbu silné země. „Xuan Fuzhen, prezident East China University of Technology, uvedl, že jako čínská humanistická výměna hraje důležitou roli důležitou roli při propagaci průniku země a obyvatel lidu.Zřízení Rady je užitečným průzkumem nového dopravce integrace produkce a vzdělávání za účelem kultivace vynikajícího inženýrského talentu.Očekává, že se všechny strany spoléhají na to na podporu efektivního dokování vzdělávacího systému a průmyslového systému, utvářejí ekologii propojení řetězce a vytvoří příklad ve výstavbě nového vzoru mezinárodních inženýrských talentů.
Ye Linlin, zástupce ředitele Šanghajské vzdělávací komise, uvedl, že Šanghaj v současné době aktivně propaguje výstavbu vědeckého a technologického inovačního centra s globálním vlivem.Francie má vysokou pověst v oblasti inženýra. Integrační rada jako nový výchozí bod pro společný rozvoj inženýrské vzdělávání inovací shromáždil Šanghaj na vysočinu mezinárodních výborných inženýrských talentů na podporu mezinárodního rozvoje vysokoškolského vzdělávání v Číně.
Dne 7. května, zavádění založení Rady pro vzdělávání a vzdělávání a vzdělávání ve východní Číně a oslavu Mezinárodního institutu pro vynikající inženýrské vzdělávací fórum pro oslavu 60. výročí navázání diplomatických vztahů mezi Čínou a Francií.Figure East China University of Technology
Ve stejný den se konalo oslavu 60. výročí založení diplomatických vztahů mezi Čínou a Francií.Odborníci a podnikatelé z inženýrského vzdělávání a průmyslu Sino -French se shromáždili, aby společně diskutovali o školení inovativních vynikajících inženýrských talentů a podpořili inovativní rozvoj inženýrského vzdělávání.(přes)
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey