MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

V okamžiku, kdy je globální soutěž značky stále konkurenceschopnější, je vzestup čínské výroby bezpochyby krásná krajina.Nedávno sestav „čínská hodnota hodnoty 500“, která byla vydaná značkou Finance, v mezinárodně renomovaná agentura pro hodnocení hodnoty značky, opět potvrzuje, že mezi nimi to znovu uvedlo se seznam. , nejen pro seznam seznamu na seznamu (hodnocení 145), dosáhl pozoruhodného pořadí 30 míst.Tento úspěch není jen potvrzením síly značky Bosideng, ale také vysokým uznáním svého vysokého uznání jejího trvání na inovací -rozvojové strategii poháněné a prohlubování mezinárodního uspořádání značky.

Jako vůdce čínského oděvního průmyslu se Poshon vždy zaměřil na výstavbu základní konkurenceschopnosti značky se strategickou orientací „hlavních kanálů a značek“, nepřetržitě konsoliduje vedení domácího trhu a aktivně zkoumá nové cesta globálního rozvoje.Na mezinárodní scéně spojil Bosideng podstatu tradiční čínské kultury s mezinárodním módním trendem prostřednictvím spolupráce s mezinárodním designovým mistrem, aby vytvořil řadu produktů s mezinárodními perspektivami a kulturou.

Zahájení opalovacího krému na série Světelného série Posndon je bezpochyby dalším modelem vědeckých a technologických inovací a módního designu Bosideng.Tým výzkumu a vývoje této série bundy slunečního světla proniká do potenciálu vysokoškolských tkanin a k dosažení hlavního průlomu při výkonu krému je až 100, jak je to až 100, používá technologii řezu a jedinečné tkaní procesy. Mezinárodní standardy, které spotřebitelům poskytuje bezprecedentní bezprecedentní bezprecedentní ochranu před sluncem, také odráží hlubokou péči Bosideng o zdraví a bezpečnost spotřebitelů.

Při sledování ochrany proti slunci s vysokou účinností Boshon při nošení v létě neignoroval pohodlí a prodyšnost produktu.Prostřednictvím pečlivého výběru a vědeckého designu materiálu Bosideng zajišťuje, že Sunsuit městské světlo -outdoor může být udržován s dobrým prodyšným a skvělým zážitkem i v horkém letním dni.

Obzvláště stojí za zmínku, že design venkovní série světelných bund v městském světle Podsonovou odvážně prorazil design a opustil omezení tradičního oděvu pro opalování pouze na praktičnost a kreativně začleněné módní prvky.Ať už se jedná o použití barvy nebo přizpůsobení inovací, plně zvažoval módní trend, takže oděvy se stávají módními předměty, které ukazují osobnost a vkus.Tato filozofie designu, která dokonale integruje funkce s módou, umožnila oděvu Bosidi Sunscreen oděvy mezi mnoha podobnými produkty jedinečné.

Klíčem k úspěšné sérii opalovacích krémů je navíc neustálé zkoumání technologických aplikací Poser v technologických aplikacích.Například samostatně rozvinutá Tri-Tech+Original Yarn Sunscreen Fabric nejen prošla přísnou certifikací dvou mezinárodních autoritativních institucí Heynstán a SGS, ale také prokázala vedoucí postavení Bosideng v oblasti technologie textilie.Aplikace těchto technologií s vysokou textilní technologií nejen zlepšuje výkony produktu na opalovací krém, ale také výrazně zvyšuje konkurenceschopnost Bosidengu na trhu.

Co takhle Boshon? pronásledování.S praktickými akcími vede Boshitang čínské značky na svět a ukazuje kouzlo a sílu vytvořené Číny.

Related Post

MLS Football Jersey