MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Anel) „Mnoho seniorů a sester nyní pracuje nebo stáže v obchodních pozicích v profesionálních protějšcích. V budoucnu budu chtít být také profesionálním pracovníkem robotů.“ Průmyslový park Suzhou, obratně provozuje detekci a manipulaci s manipulací s průmyslovými simulačními materiály.V posledních letech škola zavedla praktické výcvikové stoly průmyslové robotické dovednosti. Společná poruchová řešení a údržba údržby robotů

16. května se v roce 2024 v Suzhou Academy a Technologii a technickou vysokou školu konalo slavnostní akademii pro provinční vládu a obřad provinční vlády, ceremoniál pro odběr akademie a technologie. oznámil otevření týdne akce.

Po zahájení týdne odborného vzdělávání uspořádala Suzhou odborná a technická vysoká škola umění a řemesel na místě promoce.Tradiční techniky, jako jsou fanoušci laku, kravata a keramika, ukazují svou vitalitu v rukou mladých studentů. „S pozoruhodnými výsledky.„Pěstování nových kvalitních produkčních sil a pěstování talentů technických dovedností, geniální řemeslníci a velcí řemeslníci jsou pro odborné školy nevyhnutelnou volbou, aby lépe sloužili národní strategii.“ Umění a řemesla, řekl.

Letos Suzhou, Jiangsu navrhl zrychlit výstavbu průmyslového systému „1030“ sestávající z 10 klíčových průmyslových klastrů a 30 klíčových škol Suzhou pro odborné vzdělávání.„Naše škola se zaměřuje na transformaci a modernizaci robota Suzhou, prohlubuje integraci a rozvoj školních měst, vytváří komunitu produkce a integrace vzdělávání a inovativní model školení talentů. a další průmyslové zdroje.

„Hengtong Group jako první dávka národních podniků pro výrobu a integrace vzdělávání úzce provádí kolaborativní vzdělávání a prohlubující školu -vstup na pět aspektů„ základní konstrukce, projekt Co -Promotion, Sdílení učitelů, Curriculum Co – Vytváření a sdílení výsledků. „Li Gucun, zástupce tajemníku strany Hengtong Group a Dean of Management, řekl.Skupina a Suzhou Odborná univerzita, Wuxi Technology Odbor a technická vysoká škola atd. Společně společně budují vysokou školu a „třídu Hengtong“ a spolupracují s příslušnými vysokými školami na dokončení 11 standardů výuky pro výrobu elektrických kabelů na ministerstvu školství Učebnice, více než 1 500 minut kurzů mikro -video.

Nedávno ministerstvo školství oznámilo seznam cen Národní soutěže o dovednosti odborné vysoké školy a soutěže o mezinárodní univerzitu v Číně Jiangsu získala první ceny za národní soutěž o dovednosti v odborné vysoké škole a získalo 15 prvních cen za inovace vysokoškolských studentů Konkurence.Cao Yumei, zástupce ředitele provinčního ministerstva školství Jiangsu, uvedl, že odborné vzdělávání Jiangsu se zaměřuje na „butikové a kreativní charakteristiky“, zrychlila reformu výstavby moderního systému pro odborné vzdělávání a nadále vedla zemi v zemi.Je nutné využít příležitosti tohoto týdne, aby se nadále propagovala vysoce kvalitní rozvoj odborného vzdělávání v provincii. Vysoce kvalitní rozvoj služeb, které se role hraje dobře, a více mladých lidí se povzbuzuje, aby se jejich dovednosti stali talentovanými a předložili své dovednosti do země.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Cheng MO korespondent Tang Xin Party Bobo) 19. května Huazhong Normal University uspořádal řadu aktivit pro založení vzdělávání v čínském národě Community Education.Příslušní vůdci ministerstva školství ministerstva školství, ministerstva školství Národní komise pro občanské záležitosti, provinční ministerstvo školství Hubei, provinční komise pro občanské věci Hubei a dalších zástupců v přední části, jakož i zástupci předních -linií, jakož i zástupci předních linií Akce se zúčastnili akademičtí a pracovníci v provincii.

Xia Lixin, sekretářka stranického výboru Huazhong Normal University, představila, že čínský festival kulturních výměn je důležitou značkou ve vědomém vzdělávání školy čínského národa.S tímto kulturním festivalem musí učitelé a studenti školy zdědit odpovědnost za vynikající tradiční kulturu Číny, zasadit kořen sebevědomí národa, zdědit duši čínské civilizace a vyprávět příběh čínského národa komunita v bohatých a rozmanitých formách.

V čínské kulturní výstavě bylo na místě zřízeno 17 stánků.Kromě výstavních pozic různých etnických skupin jsou speciálně zřízeny kulturní výstavní oblast Jingchu a nehmotná kulturní výstava.

Zpívání speciálních výstav a tradičních sportovních zpívá národní jednota a chválu.V čínských bojových uměních, učitelích a studentech, tancích národního náměstí, národním tanci, písničkám Bai atd. Učitelé a studenti jsou krásní a oslňující.Tradiční sportovní projekty navrhují bambusové pól tanec a závody bot atd. Publikum hluboce zažilo kouzlo čínské kultury v tvrdé soutěži.Nakonec „Krása a Spojené státy“ ukázaly jedinečné národní kostýmy s různými národními kostýmy.

V umělecké show jsou tanec a národní tanec národního stylu plné květin a existuje také mnoho typů programů, jako jsou národní cvičení pro fitness, dramata písní a taneční scény, originální básně učitelů a studentů a opera a pokračují v opeře a pokračují a pokračují v Zapálit atmosféru publika.V programu tanečních špízů „Květiny granátového jablka“ se shromáždily děti všech etnických skupin, 56 semen granátových jablek držela ruce a semena byla soustředně.

Sugi Zi Ai, student Uyghur z Akademie literatury, řekl: „Na kulturním festivalu jsem viděl známé jídlo a tance známé mému rodného města a viděl jsem mnoho spolužáků před stánkem v mém rodném městě.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Zhou Hongsong korespondent Wang Lulu Jiang Hanyue) Vedení dítěte „Sunshine Tunnel“, učil dítě, aby vytvořilo „větrný mlýn“, zorganizoval rodiče, aby provedli aktivitu „po dechu“ a vzali „ruční otisk“ na stromě “ Přátelství „… květen v květnu ráno 18., při příležitosti postiženého dne země, zahájila provincie Tangshan Normal University v Hebei dobrovolnickou činnost zdravotně postižených pro 23 zvláštních dětských organizací.

V průběhu let byla Tangshan Teachers College vždy odhodlána pomáhat dobrovolníkům se zdravotním postižením.Tato událost je pořádána specializací na školní školu

„Zvláštní poděkováním učitelům a dobrovolníkům z Tangshan Teachers College za vedení aktivit svých dětí, abychom mohli mít čas na odpočinek a naučit se vědecké rodičovské znalosti.“ Chtěli komunikovat se svými dětmi, vždy se setkal s překážkami.

„Moje dítě je 5 let, nadále chodí na speciální vzdělávací školu nebo do třídy integrace pro běžné školy?“ „Po aktivitě„ dýchání “se konalo rodičovské sympozium. Tváří v tvář dychtivým otázkám rodičů, Sui Chunling, ředitel vzdělávacího a výzkumného úřadu vzdělávání a výzkumu Tangshan Normal University, provedl profesionální odpověď jeden po druhém.

„Toto v hloubce porozumění potřebám rodičů, skutečně spojující profesionální konstrukci se skutečným životem komunit a zvláštních dětí a realizací integrace výuky.“

„Když mě děti pevně přijaly, hluboce jsem cítil uznání a potřeby od těchto zvláštních dětí.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Shi Jiansong) Před několika dny se úspěšně konal mezinárodní seminář „Inovativního školení talentů a zvyšování globálního vybavení“ v Haidiánském okrese v Pekingu.Tang Jiandong, zástupce ředitele Haidiánské okresní vzdělávací komise, uvedl, že s rozvojem procesu globalizace se Čína aktivně účastnila globální správy a naléhavě potřebovala k účasti na nejlepších inovativních talentů, které se mohou účastnit globální správy.Haidiánské vzdělávání by mělo aktivně působit jako svět v popředí éry globální kompetence za účelem kultivace čínských hlasů na mezinárodní scéně, nováčci éry národního omlazení přispěli k dalšímu podpoře rozvoje vzdělávání a inovací v Haidiánský okres.

Na semináři, Wu Yinghui, děkan Institutu vzdělávání a vědy, Peking Haidian District, dal „myšlení a praxi globálního kompetentního vzděláváníHlavní zpráva.Řekla, že na základě kreslení z hlavního modelu globálních kompetenčních rámců doma i v zahraničí musí Haidian District vyvinout lokalizované modely globální kompetence, studovat praktické propagační strategie, rozvíjet zdroje kurikula, provádět praktické činnosti, zejména věnovat pozornost místnímu Kulturní vzdělávání Čínské vzdělávání, na základě umožnění studentům stát se stále na čínských pozicích, zvyšuje globální kompetence.

Profesor University of York University of Canacher Gay Rydin a profesor University of Tampere, Finsko, Lita Gusanonio, respektive sdílel online inovativní vzdělávání a studenty v Kanadě a Finsku.

Čínská vzdělávací denní den (reportér Lin Huanxin) Odpoledne 17. května, okres Dongcheng, s tématem „krásného„ jídla “vzdělání“ 2024, týden výživy a „5.20“ Čínský den studentů a Peking č. 1 Konalo se jedenáct středních škol přidružených k Ding’anli Elementary School Food and Education Park.Tato událost byla hostována Pekingským okresním vzdělávacím komisí v Pekingu, Dongcheng District Health Committee, Dongcheng District Market Surmand and Administration Bureau, Dongcheng District Youth Health Center, Dongcheng District Prevention a Control Center a Centrum jedenácti středních škol a jedenáct středních škol a jedenáct středních škol a jedenáct středních škol a jedenáct středních škol a jedenáct středních škol a jedenáct střední školy a jedenáct střední školy Základní škola Ding’anli.

„Prostřednictvím různých forem vzdělávacích aktivit může použít jídlo k osvícení moudrosti, k jídlu vzdělaných lidí, vedení studentů, aby rozvíjeli zdravý životní styl, neustále propagovali zdravý růst mladých lidí a pomohli Číně.“

Zhao Xia, tajemník základní školy Ding’anli a prezident Pekingu č. 11, představil, že škola podporuje potravinové vzdělávání prostřednictvím různých stran, vytváří charakteristickou kulturu kampusu a poskytuje plnohodnotný vzdělávací vzdělávání Komplexní vývoj a vytvořit zdravou a krásnou budoucnost.Rodič rodičů studentů uvedl, že děti nyní přinášejí kurzy výchovy a zdravotní znalosti, které se naučily ve škole, a stanou se „malým odborníkem na výživu“ doma. praktikovat zdravý životní styl

Podle Li Runtingu, místopředseda společnosti The Capital Health and Nutrition Food Society, pod vedením zdravotnického střediska pro mládež v okrese Dongcheng, společnost aktivně vyvíjí profesionální síly a pomáhá třem školám studentských vzdělávacích učeben, kurzy rodičovské výchovy, kurzy, kurzy výchovy rodičů, kurzy výchovy, rodičovské potravinové vzdělávání, Školení fakulty, hodnocení posouzení efektů potravinového vzdělávání čekání, pomoci každému dítěti má schopnost udržovat celoživotní zdraví.

Na scéně se mnoho studentů zapojilo do zahradních aktivit pro potraviny a vzdělávání.Na hřišti je šest hlavních stánků, a to „jíst guci každý den“, „Dieta Pagoda, zveřejním to“, „Moje váha, udělám pána“, „Tři jídla denně“ „,“ Výživa mléka Tim · Méně oleje je zdravější. “Každý stánek má stojan na výstavu, který představuje relevantní zdravotní znalosti, přesunul učebny jídla a vzdělávání do venkovního a zkušenosti a upevnilo znalosti o potravinářském vzdělávání, které studenti byli ve škole prostřednictvím zábavných zahrad.

Tian Yi, člen pracovního výboru pro vzdělávání ve výboru okresní strany Dongcheng a zástupce ředitele Komise pro vzdělávání v Dongchengu, uvedl, že jako klíčový obsah zdravotní výchovy se potravinářské vzdělávání aktivně provádí v mnoha školách v okrese Dongcheng.Vzdělávání studentů má velký význam pro komplexní zlepšení zdravotní gramotnosti studentů a základní gramotnosti.Dlouhá doba okresního komise Dongcheng již byla spuštěna pro zdraví studentů nahoru.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Zhang Yan Lin Huanxin) Nedávno se v Changshu konaly výměny v místě přezkumu vysokoškolského vzdělávání a hodnocení výuky vysokoškolského vzdělávání v provincii Jiangsu.Výměnné setkání bylo pořádáno provinčním ministerstvem školství Jiangsu a pořádáno technologickým institutem Changshu.

Na slavnostním zahájení Wang Peijun, tajemník stranického výboru Changshu Institute of Technology, Cao Yumei, zástupce ředitele provinčního ministerstva školství Jiangsu, a Zhou Aijun, zástupce ředitele střediska pro hodnocení kvality vzdělávání, ministerstva školství, ministerstvo školství, ministerstvo školství, ministerstva školství, ministerstva školství ministerstva školství, ministerstva školství ministerstva školství ministerstva školství ministerstva škol doručené projevy.

Ve zprávě odborníků na pilotní vysokou školu, Zhang Junliang, ředitel Úřadu akademických záležitostí v Šanghai Jiaotong University, Fu Yong, ředitel divize monitorování a hodnocení kvality na univerzitě Ahui, Zheng Youqi, agenturu Luzhou College, a Jiang Jianming, ředitel technologického institutu Changshu, představuje jednu kategorii.

Xu Lei, bývalý viceprezident Fudan University, a Zhu Lintong, bývalý tajemník technologií Jiangsu, poskytl „Co hodnotit a vyhodnotit hodnocení a hodnocení přezkumu a hodnocení vysokoškolského vzdělávání, bývalý viceprezident Fudan University, a Zhu Lintong, bývalý tajemník společnosti Jiangsu.„Nové kolo revizního a hodnotícího plánu významu a hlavní body kontrolyZpráva.

V prostředí Fóra kulatého stolu se řada odborníků zaměřuje na téma „pevně rozvíjející práce a rektifikační práce, komplexní prohloubení komplexní reformy vzdělávání a výuky a podpora rozvoje vysoce kvalitních vysokoškolských univerzit s vysokou kvalitou s vysokou kvalitou s vysokou kvalitou s vysokou kvalitou s vysokou kvalitou s vysokou kvalitou Přezkum a hodnocení. “, Kvalita, kultura a další témata pro diskuse a sdílení.

Uvádí se, že v roce 2021 vydalo ministerstvo školství „plán implementace pro přezkum a hodnocení výuky vysokoškolského vzdělávání (2021-2025)“ obyčejných vysokých škol a univerzit a vybral 7 univerzit, včetně univerzity Tsinghua, Šanghaj Jiaotong University, Univerzita, Univerzita Shanghai Jiaotong. a Changshu Institute of Technology pro nové kolo vzdělání a výuky recenze a hodnocení pilota.Na základě národního plánu hodnocení provincie Jiangsu vytvořila plán hodnocení s „charakteristikami Jiangsu“, který v současné době provedl pulzy a předpisy.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Liu Yu Corespondent Li Yan) Nedávno, Liaoning University of Engineering and Technology spojená s více odděleními ve Fuxin City, Liaoning provincie, aby plně hraje roli komunální školy červené kultury a zdroje místa, a zahájila implementaci „“ Nováček éry kulturních zdrojů “.Škola vyvíjí úsilí o prohloubení komplexní reformy „tři všechny -vzdělávání“ a dále propaguje provádění projektu „Casting Casting Newcomer Soul Casting“.

Podle Ma Xiuquana, zástupce tajemníka strany a ředitelka Liaoning University of Engineering and Technology, se „akční plán“ zaměří na základní úkoly lidu Liveshu, s tématem „Pěstování nováčků v době kulturních zdrojů „A využívejte školy, provincie, města a města. Učebnice, věnujte plnou hru pozitivní roli čínské vynikající tradiční kultury v kulturním vzdělávání, vzdělávají a vede studenty k posílení kulturní sebevědomí, zdědí rozvoj čínské vynikající tradiční kultury, a snaží se být novými lidmi v éře národního omlazení.Řekl, že v dalším kroku škola plně implementuje vzdělávací politiku strany, implementuje základní úkoly lidí v Liteshu, dodržují konstrukci ideologických a politických kurzů a inovativní teorie strany současně a dále propagují pokročilé Čínská tradiční kultura, revoluční kultura a socialistická pokročilá kultura rozšiřuje nový vzorec komplexního vzdělávání s „Da Si Political Class“, kombinuje ideologickou a politickou učebnu a otevírá vzdělávací zdroje kampusu, aby lépe kultivovala nováčky v časy.

Podle celkového uspořádání „akčního plánu“ bude Fuxin a Liaoning University of Engineering and Technology společně zahájit deset klasických výzkumných linií „Cultural+“, aby vytvořila sto „kultury+“ kurzy, provede tisíce vynikajících tradičních kulturních kázání a aktivity a Kultivujte řadu projektu „Walking the“ s vysokou kvalitou ideologických a politických kurzů, pomáhá integrační komunitní konstrukci ideologických a politických kurzů na primárních a středních školách.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér novin Lin Ying Reporter Long Chaofan) Od 18. do 19. května, třetí sedmý provinční akademické fórum filozofie a „Čínská modernizace a modernizace a čínské diskurzy“ se konal na Jiangxia College, Fujian.Setkání pořádala Fujian Provincial Filosophy Society, Fujian Jiangxia College, Marxistická akademie Fujian Jiangxia College, Fujian Jiangxia College of Fujian a Taiwan Traditional Culture Research Center, Shanxian Provincial Center Filozofická společnost, provincie Guizhou, provincie Guizhou Společnost filozofie, Sichuan Philosophy Society, Henan Provincial Philosophy Society, Inner Mongolsko Filozofie Society.

Chen Minhui, zástupce tajemníka strany Fujian Jiangxia College, představil výsledky výzkumu v modernizaci čínského stylu a konstrukci čínského diskursu.

Akademické semináře jsou rozděleny do dvou fází.V první fázi hlavní řeči se 28 zúčastněných odborníků a vědců točilo kolem tématu fóra, z čínského moderního původního příspěvku, moderní kultury čínského stylu a ideologických podmínek, moderní rovnováhy moci v čínském stylu a mechanismy správy a správy. Modernizace čínského stylu, modernizace čínského stylu, modernizace čínského stylu.Ve druhé fázi diskuse fóra prováděli odborníci a vědci na výměně deph o teoretickém základu, základních otázkách, významu, významu důležitosti, modernizace čínského stylu a hluboké čínské tradiční kultuře.

Uvádí se, že tento seminář se zaměřuje na důležité otázky „čínské modernizace a konstrukce čínského diskurzu“, hluboce zaměřené na filosofické dědictví a světový význam modernizace čínského stylu, zaměřující se na konstrukci a rozvoj moderního diskurzu čínské Systém a rozšířený čínskou moderní mezinárodní komunikaci.

Čína vzdělávací novinky Čína Čína vzdělávací zpravodajství(Reportér Lin Huanxin) „Jak mohou rodiče pomoci regulovat emocionální přizpůsobení před zkouškou?“ starat se o rodiče.

Důvodem je upgrade a revizi „mateřské školy“ školy.Zhou Chunmei, zástupce ředitele studentské divize na severovýchodě Normal University, představil, že škola pořádala každý semestr několik fází aktivit rodičů pro různé známky, aby umožnila rodičům naučit se více pojmů vědeckého vzdělávání a metody vzdělávání k vytvoření společné síly pro rodinu a školní vzdělání.Tento semestr byla „mateřská škola“ revidována na „rodinné vzdělávací salon“.Před začátkem salonu škola shromáždila nejobtížnější problémy rodičům studentů prostřednictvím dotazníků, diskutovaných v salonu a poskytla cílené návrhy a pomoc.V dalším čísle se salony pro vzdělávání rodin zaměří na „plánování kariéry“ a provede pokyny pro nové přijímací zkoušky na vysokou školu pro rodiče první třídy.

Related Post

MLS Football Jersey