MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024
DAHE.com (reportér Liu Guiya) 8. května se konal v roce 2024 slavnostní zahájení provincie Henan a týdne Luohe City.Akce byla společně sponzorována provinčním ministerstvem školství Henan a vládou komunálních lidí Luohe, pořádaná Luohe Education Bureau a společně organizována střední profesionální škola č. 1, jejímž cílem je plně zobrazit výsledky odbočového vzdělávání Henana reforma a rozvoj.
Předseda provinčního výboru občanské revoluce, ředitel Čínské společnosti pro provincii pro provincii Henan, Zhang Gong, ředitel provinční obilí a materiální rezervace Henan, Zhang Guoqiang, člen skupiny strany a zástupce ředitele provinčního oddělení Henan pro provinční oddělení Henan a zástupce ředitele provinčního oddělení Henan Henan provinční oddělení Henan Henan provinční oddělení Henan Henan provinční oddělení Henan provincie školství, člen stálého výboru pro městskou stranu Luohe, ministr propagandistického oddělení a výbor pro vzdělávání a průmyslový výbor pro ministryně městských stran Ma Mingchao, Ge Weihua, druhý úroveň inspektora propagandistické provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan provinční strany Henan Slavnostní zahájení se zúčastnilo výboru a Li Guizhen, druhý inspektor provincie Henan provinčních zdrojů a sociálního zabezpečení.Píseň Yan, zástupce starosty Luohe City, předsedal slavnostnímu zahájení.
Ve svém projevu Zhang Guoqiang poukázal na to, že v posledních letech provinční strana a provinční vláda aktivně propagovaly reformu výstavby moderního vzdělávacího systému. Optimalizace odborného vzdělávání a průmyslové struktury a odpovídající „šest šarží projektů“ a optimalizace optimalizace odborné struktury „534 projektů“. Talenty pro hospodářský a sociální rozvoj provincie.
„Rozsah odborného vzdělávání Henan je prvním místem v zemi po dlouhou dobu. Velký objem a velký příspěvek znamená, že rozvojové úkoly a rozvojové prostory jsou také velké.“ a nové požadavky, musíme se zaměřit na reformu a rozvoj, nadále zlepšovat moderní systém odborného vzdělávání, podporovat zlepšení vyššího odborného vzdělávání, konsolidovat základní status sekundárního odborného vzdělávání a koordinovat integraci univerzálního vzdělávání; o výrobě a vzdělávání, nadále implementovat výstavbu vysočiny odborného vzdělávání a podporuje úzké spojení mezi odbornou vzděláváním a průmyslem, zlepšuje klíčovou školní schopnost odborných škol a podporuje výstavbu „povolení a dovedností každého v Henan“; o dovednostech stát se talenty a nadále zvyšovat přizpůsobivost a přitažlivost odborného vzdělávání.
Navrhoval, aby školy na různých místech využívaly týdenní týden aktivity odborného vzdělávání jako příležitost plně prokázat úspěchy reformy a rozvoje inovací odborného vzdělávání a vytvořit dobré prostředí pro všechny, aby dosáhli talentů a každého, aby ukázali svůj talent.Snažte se vybudovat vysočinu v oblasti inovací a rozvoje odborného vzdělávání v zemi s velkými vlivnými a výraznými charakteristikami a podporují charakteristiky odborného vzdělávání Henan výraznější a hlasitější ve značce.
Během týdne aktivity existovala řada reklamních činností, jako je „nejkrásnější odborné vzdělávání“ série reklamních aktivit a řada série „Focus Double Division“ speciálních zpráv v řadě reklamních aktivit 2024.Odborné vysoké školy a univerzity v provincii také komplexně projeví úspěchy inovační reformy a rozvoje odborného vzdělávání ve formě výstav tématických výstav, dokumentů, mikro -video a dalších forem.
Uvádí se, že na výstavě se zúčastnilo 59 jednotek výstavy odborného vzdělávání a vystavovatelé se zabývali odbornými vysokými školami, provinčními a městskými vzdělávacími kancelářemi a známé podniky.Na výstavě se zúčastnilo 80 stánků, více než 800 lidí se zúčastnilo a téměř 2 000 lidí sleduje výstavu na místě.
Zpráva/zpětná vazba

Related Post

MLS Football Jersey