MLS Football Jersey
Čt. Čvn 20th, 2024

7. května přistála v Šanghaji národní série „2024 Master Kang Water Education do kampusu“ a vstoupila do Zhuzhai School of Minhang District, aby přinesla nádhernou popularizační cestu k většině učitelů a studentů.Shi Xueyi, zástupce tajemníka stranického výboru města Hua Cao Town, Li Chongzhang, předseda pracovního výboru Minzhang Min asociace Šanghaje Tchaj -wan, Huang Fang, ředitel městské společnosti Huadao, Zhang Lingling , Liu Shuai Shuai, zástupce webového webmastera z města Huadao Town Water Station Yin JIPING, ředitel Zhuzhai School v okrese Minhang, Šanghaj, Zhu Ya, předseda předsedy, předseda představenstva, předseda předsedy, předseda. Akce se zúčastnila Shanghai Master Holdings Co., Ltd.

Po zájmu školy, nepřetržité pěstování oborů mladých vodních znalostí a vzdělávacích oblastí

Ve třídě vodního vzdělávání Master Kang vysvětlil senior Kangkang téma „vědění vody, lásky a úspory vody“, což vysvětluje relevantní znalosti ochrany vodních zdrojů, denní ochrany vody, vědecké pitné vody atd., Aby děti mohou Pochopte koncepty a význam úspory využití vody.

V interakci mezi vodovodní vzdělávání a zodpovězením ukázaly děti Zhuzhai vysoké nadšení pro účast ušetřit vodní zdroje a ochrana ekologického prostředí a přispívat k vlastní síle k vybudování krásné zelené vlasti.

1715140786374078570.jpg

Učebna vody

Kromě živé a zajímavé učebny pro vodní vzdělávání má Master Kang také „malou laboratoř“, „malou laboratoř“, „vodní a létající šachy“, „ochrana zdroje vody“, „Bezpečná výzva k pitné vodě“, „Pet Empty Recyklace lahví „Interaktivní herní odkaz, děti jsme nadšeni a aktivně se na něm účastní.Ve hře „Malá laboratoř“ se děti učí provádět malé experimenty s čištění vody a zažívat simulační proces čištění vody prostřednictvím pohlcujících rukou -není snadné pochopit každou kapku čisté vody, což jim pomáhá založit úsporu Využití vody.

1715140804577005282.jpg

„Voda -svlékání a létající šachy“ zábavná hra inspiruje nadšení studentů pro účast

1715140820311034657.jpg

Studenti se shromáždí, aby se účastnili interaktivní hry „Little Laboratory“

Jin JIPING, ředitel Zhuzhai School v okrese Minhang v Šanghaji, uvedl, že škola byla zavázána kultivovat povědomí studentů a vědecké gramotnosti.

1715140835546095752.JPG

Yin JIPING, prezident školy Zhuzhai, okres Minhang, Šanghaj, přednesl řeč

Toto je poprvé, kdy mistr Kang Shui vzdělání poprvé přišlo do školy Zhuzhai ve městě Huadao.Město Huadi, známé svými bohatými vodními zdroji a vodními systémy, vždy spojilo velký význam pro ochranu vodních zdrojů a ekologické a environmentální ochrany u mladých lidí.Shi Xuezheng, zástupce tajemníka stranického výboru ve městě Huadao, ve svém projevu uvedl, že Huadao Town trval na propagaci konceptu „vážení vodních zdrojů“ lidem ze všech oblastí života a provedl řadu činností na ochranu životního prostředí v v environmentálních aktivitách tyto roky.Vyvolal vysoké hodnocení veřejných aktivit pro veřejné péče o vodu Master Kang a věřil, že takové činnosti by pomohly školení přenosu znalostí s vodní vědou a pěstování vodního environmentálního vědomí a pomohly udržitelnému rozvoji společnosti.

1715140854640091790.jpg

Shi Xueyi, zástupce tajemníka stranického výboru ve městě Huazao, přednesl projev

Deset let běhu dlouhého vzdálenosti vytvořte udržitelný mechanismus vodního vzdělávání

Rozumí se, že Master Kang aktivně reagoval na projekt veřejné péče o vodní vzdělávání zahájený v roce 2014 asociací Čína Industrial Beverage Association a v roce 2015 spustil sérii národních kampusů.Pro mladé a dětské skupiny projekt podporuje znalost bezpečnosti pitné vody a zdravé pitné vody současně.V souvislosti s stále napjatými vodními zdroji a stále výraznějším vodním prostředím má dlouhodobou hodnotu a význam.

Od svého uvedení na trh v roce 2014 prošel mistr Kang Water Education deset let.Jako národní značka potravin a nápojů v posledních deseti letech aktivně praktikoval společenskou odpovědnost podniků. a zdravotní pitná voda.

Li Yilin, předseda Shanghai Master Holdings Co., Ltd., sdílel praxi a úspěchy mistra Kang Water Education na akci na místě akce.Řekla, že vzdělávání vede mladé lidi, aby vytvořili pocit vědeckého vědomí vody a vedli celou společnost k vytvoření dobré módy vody a vodní vědy.Deset let však není konec a aktivity pro veřejné péče o vodní vzdělávání budou i nadále povýšeny na více škol a více regionů, z nichž budou přínosem pro více mladých studentů.

1715140881670019448.jpg

Li Yilin, předseda Master Kang Holdings Co., Ltd. Li Yilin, přednesl řeč

17151408960470044443.JPG

Master Kang daroval „Peace of Mind“ a „zdravý“ mistr Kang, aby pil vodu do školy Zhuzhai

Jako vynikající národní značka se mistr Kang vždy dodržoval koncepce udržitelného rozvoje „Evergreen, zdraví je požehnáním“ po dobu více než 30 let, aktivně plní sociální odpovědnost a dodržuje vodní vzdělávání, zelenou spotřebu a popularizaci vědy o potravinové bezpečnosti popularizace a další pole.Mezi nimi mistr Kang pokračoval v provádění národních aktivit vodního vzdělávání na celostátní úrovni, neustále zlepšoval vzdělávací model a inovoval obsah a formu vodního vzdělávání, aby prozkoumala novou cestu zeleného rozvoje v potravinářském a nápojovém průmyslu, aby pomohla celé Průmysl a společnost se pohybují směrem k udržitelné a krásné esenci

【inzerovat】

Related Post

MLS Football Jersey